Skocz do zawartości

Jakie radio do 1500zł


marcinw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jako że dalej szukam radyjka do swojego autka, chciałbym żebyscie mi doradzili radio o najlepszych parametrach do kwoty 1500zl oczywiscie moze byc mniej :)

 

Osobiście zastanawiam się nad modelem 9855R firmy alpine, nie wiem jednak czy będzie to dobry wybór?

 

Myślałem tez o jakimś sprzęcie firmy clarion np DXZ958RMC lub DXZ868RMP (jaka jest cóżnica między tymi radyjkami oprocz ceny oczywiście i ktore lepsze na marginesie dodam że model DXZ868RMP używany 3m-ce we stanie idealnym do kupienia na allegro jestza 1222zl czy to dobra cena? )

 

Jakie jeszcze modele innych firm moglibyście mi polecić.

 

Ogólnie ma to byc radio które da dobra podstawe do dalszej rozbudowy.

 

Pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że podaje link do innego forum ale nie chce mi się tego powtarzać, a wypowiada się tam koleś mocno powiązany z clarionem i temat pasuje idealnie http://www.audiocar.pl/forum/viewtopic.php...p;highlight=868 . Jeżeli to przeszkadza to zaraz usune linka. Moim zdaniem zdecydowanie warto dopłacić te pare stówek do 958.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz 1,5kzł , to tylko 958 oczywiście jeśli ma być Clarion , bo za taka kasę można Eclipsa ,Naka ,Dexa , no i alpine (te 9855 raczej odpuść) itp klocki znaleźć .

 

 

PS: stefanb gdzie tam Czesiek jest powiązany z Clarionem ? :)

 

 

A jaki model Alpine polecacie?

Aha a czy CLARION DXZ868RMP jest az tak złym modelem że do nie polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w miarę nowy (mp3) ,to 9833(9835) ale jeśli masz same "oryginały" ,to 7944,7939,7906 . Dlaczego 868 nie polecamy ... kto tak napisał ? Moim zdaniem warto dołożyć do serii 9xx chociażby ze względu ma proc . Co do różnic brzmieniowych np.958 i 868 ... do pewnego pułapu jakościowego klocków (cenowego też) różnice te są nie do wychwycenia . Im sprzęt towarzyszący jest "droższy"... może inaczej nazwijmy go może "lepszy jakościowo", bo to nie zawsze idzie w parze , tym łatwiej usłyszeć różnice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...