Skocz do zawartości

Zasilanie wzmacniacza


leon600
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, cały dzień się męczę, szukam, czytam i jeszcze nic nie znalazłem.

Zakupiłem sobie wzmacniacz i chce pociągnąć kabelek czerwony do jego zasilenia. Lecz mam problem gdyż nie umiem przedostać się do kabiny z pod maski :D

Już nie wiem jak to puścić, wszędzie mało miejsca. Może ktoś wie gdzie najlepiej, czy trzeba pół auta rozbierać.

Jest to VW Polo z 97r.

Z góry dzięki za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest zrobione :)

A powiedzcie mi gdzie można zamontować wzmacniacz, żeby dużo miejsca nie zajmował? Bo aktualnie mam w takim koszyku, ale tak nie będę wozić.

Bo jak coś przewieźć to skrzynie można wyjąć, ale kabli z wzmacniacza nie będę wykręcać, bo się jeszcze zewrą.

Aha, a powiedzcie mi czemu jak wyłaczam radio (na remote znika napięcie i wyłącza się wzmacniacz) ale jeszcze w głośniku mam takie <bum>. Jest to Blaupunkt GTA 260

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grzać to się tam nie będzie?

Nie będzie jeśli nie będzie przykryty dywanikiem.

 

A jak mam ustawić to pokrętło co mam napięcie? 100mV- do kilku V

Jakie masz radio ??

 

Ale ogólnie to najpierw ustaw na max (w Blauku chyba 8V) włącz radio muzykę ma max bez zniekształceń i ustaw wzmacniacz tak, żeby również sub grał bez zniekształceń, ale też żeby nie zagłuszał przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tam pod kanapą nie za bardzo go upcham. Ale chyba przykręcę do oparcia.

Byłem dzisiaj jeszcze to poustawiać i jest jeszcze lepiej :)

Bo miałem ustawione na max... ale przy cichszym słuchaniu trochę zagłószało wokal, ustawiłem na połowe i dałem tak samo bass (na wzmacniaczu) i gra lepiej.

Na CD jest ok, ale z kolei w radiu chyba mocniej puszczają bass bo muszę przyciszyć...

Aha, radio to LG LAC-M1500R.

Nie wiem co z tym własnie, bo jak sie wyłącza wzmacniacz to mam takie puknięcie w głośniku. Nie wiecie skąd to się bierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...