Skocz do zawartości

Pomoc w dokończeniu audio w BMW E46 Touring


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Pytanie kieruję do użytkowników E46, którzy robili audio w swoich autkach. Mam problem a mianowicie utkwiłem w jednym punkcie. Kable głośnikowe idą tunelem środkowym udało mi się je przeciągnąć do schowków prawego i lewego niestety nie wiem jak dalej przebić się do kostek aby dotrzeć do drzwi. Pomoże mi ktoś swoimi poradami krok po kroku co mam robić mile widziane także zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a mianowicie utkwiłem w jednym punkcie. Kable głośnikowe idą tunelem środkowym udało mi się je przeciągnąć do schowków prawego i lewego niestety nie wiem jak dalej przebić się do kostek aby dotrzeć do drzwi.

 

Ale z czym kolega ma dokładnie problem? musisz dalej rozbierać plastikowe osłony u podstawy słupka i odgiąć ten filc wygłuszający. Co do samej kostki to o ile dobrze pamiętam to najlepiej rozwiercić wiertłem puste piny i spokojnie przechodzi 2,5mm2. Później zobaczę dokładnie jak to wygląda i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony pasażera jak pamiętam trzyma się tylko na zatrzaskach plus trzeba zdjąć listwę progową, od strony kierowcy trzeba odkręcić klamkę od maski i chyba jeszcze jest jedna śrubka tam, dalej analogicznie. Możesz rozwiercić puste piny lub przejść przez zaślepki gumowe kablem do drzwi. Jak tak zrobiłem, dałem peszel i mam spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie z czym masz problem ponieważ jest to jedno z prostszych aut jeśli chodzi o przedostanie się do drzwi (przynajmniej tak to pamiętam) :)

Kostka o ile pamiętam mocowana jest na dwie śrubki "siódemki" po, których odkręceniu cała kostka ładnie wychodzi w stronę drzwi.

Na tej fotce trochę widać wyjętą kostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...