Skocz do zawartości

stx - dostawa


Dareek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Orientuje się ktoś z was kiedy będzie nowa dostawa głośników stx? Może ktoś z was tam pracuje albo ma znajomego :wink:

Chciałem zamówić już tydzień temu stx 10" 2x2ohm ale nie ma dostawy. Napisałem do nich maila, ale na razie bez odzewu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Paweł aktualnie nie ma

Już dzwonilem

mam, ale tylko jedna sztuke :P

 

ale przeciez ty pytales o 8" a nie 10!

10" moze sie jeszcze znajdzie ;)

 

 

polska firma czeka na dostawe z chin?

a co w tym takiego smiesznego?

2-3 fabryki z chin produkuja DLA WSZYSTKICH takie czesci skladowe jak membrany, nakladki przeciwpylowe, resory itp itd

jeszcze gorzej jest z megnesami - tylko chiny!

w polsce produkowane sa cewki, kosze (alu), fronty wysokotonowek itp itd

oczywiscie caly montaz odbywa sie w polsce

 

a glosnikow brak bo dopiero co z urlopu wrocili i nie zdazyli ich jeszcze wykonac (produkja partiami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jeszcze gorzej jest z megnesami - tylko chiny!"

 

przesadzasz to że stx importuje z chin to nie oznacza że wszyscy tak muszą robić, żaden problem skontaktować się chociażby z ferroxcube w skierniewicach którzy produkują rdzenie magnetyczne a i o pewnej firmie z wwa która posiada sprzęt do namagnesowania krążków też słyszałem, więc dla chcącego nic trudnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi pewnie o to, ze niedawno bylo pisane, ze to produkty polskie, a nie chińskie, teraz jest pytanie ile w tych polskich głośnikach jest "polskości"?

Mi nie przeszkadza "made in China" bardziej przeszkadza udawanie, ze jest inaczej.

 

"jeszcze gorzej jest z megnesami - tylko chiny!"

 

przesadzasz to że stx importuje z chin to nie oznacza że wszyscy tak muszą robić, żaden problem skontaktować się chociażby z ferroxcube w skierniewicach którzy produkują rdzenie magnetyczne a i o pewnej firmie z wwa która posiada sprzęt do namagnesowania krążków też słyszałem, więc dla chcącego nic trudnego

Wtedy nei bedzie to kosztowalo 2 czy tam 5 baksow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz firmę , która od A do Z wszystko produkuje u siebie w zakładzie, cewki, kosze, zawieszenia, membrany?

jedynie tonsil tak robil za czasow swojej swietnosci...

 

a i o pewnej firmie z wwa która posiada sprzęt do namagnesowania krążków też słyszałem, więc dla chcącego nic trudnego

dobre :rotfl:

najpierw dowiedz sie o czym mowa :wink:

 

Chodzi pewnie o to, ze niedawno bylo pisane, ze to produkty polskie, a nie chińskie, teraz jest pytanie ile w tych polskich głośnikach jest "polskości"?

produkt a surowiec/polprodukt to zupelnie co innego

 

kazdy moze kupic sobie czesci... ale nie kazdy wie jak je poskladac w calosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel S. nawet jeśli się w czymś pomyliłem to mogłeś to wyjaśnić/poprawić

w takim razie wyjasniam/poprawiam (dziwne, jakos NIKT na forum tego nie robi. zwlaszcza ci najbardziej doswiadczeni ;] )

namagnesowanie ferrytowego krazka a wyprodukowanie tego krazka to zupelnie co innego

do produkcji glosnikow uzywa sie magnesow ktore nie sa namagnesowane!

dopiero gotowy glosnik poddaje sie magnesowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz jeszcze napiszcie, jak sie magnesuje ferryt :D chyba ogolnie to chodzilo o to, czy ktos wie, slyszal, snil o dostawie glosnikow :)

a tutaj zaraz sie rozwina jak to na przyklad scan speak nie jest skandynawski bo go kim i hong sklada miedzy bambusami a ryzem. Produkt jest z tego kraju, gdzie wiekszosc jest kosztow produkcji - w chinach jest kilka dolarow, wiec taki stx to produkt polski :) Naturalna sprawa z produkcja w chinach, maja najlepsze fabryki w wielu dziedzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to na przyklad scan speak nie jest skandynawski bo go kim i hong sklada miedzy bambusami a ryzem

ale oni sie sami swego czasu do tego przyznali wiec o co chodzi

chodziło mi bardziej o możliwość wyprodukowania magnesu a nawet głośnika i części w 100% w naszym kraju

jest to nie możliwe bo czas jego wykonania i cena gotowego produktu pobiła by cene scan speaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz sie rozwina jak to na przyklad scan speak nie jest skandynawski bo go kim i hong sklada miedzy bambusami a ryzem.

bylo o tym glosno... i podobno montaz powrocil do danii

 

chodziło mi bardziej o możliwość wyprodukowania magnesu a nawet głośnika i części w 100% w naszym kraju

zobacz ile obecnie kosztuja glosnika tonsila (nie allegro). mniej wiecej tyle by kosztowaly tanie STXy gdyby byly produkowane w 100% w polsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oni sie sami swego czasu do tego przyznali wiec o co chodzi

 

jest to nie możliwe bo czas jego wykonania i cena gotowego produktu pobiła by cene scan speaka

no ale mimo to nie pisza scan speak china :D samo magnesowanie ferrytu to mrugniecie oka, kwestia ociosania w ksztalt to czas

 

zobacz ile obecnie kosztuja glosnika tonsila (nie allegro). mniej wiecej tyle by kosztowaly tanie STXy gdyby byly produkowane w 100% w polsce

Pawel masz totalna racje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...