Skocz do zawartości

Audi A4 B8 - zestaw Bang&Olufsen - kto ma/słyszał?


JacekTDI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ktoś chce, to można sobie na alledrogo kupić i zamontować B&O

 

Tyle ,że bez wiązek te zestawy z alledrogo nadają się psu na budę... Ja też mam Professional z BMW do sprzedania z monitorem tunerem tv,głośnikami, subem, zmieniarką, tyle ,że kabli nikt nie darł z auta bo są wymieszane z innymi... Jak się znajdzie jakiś głupi(albo mega kumaty) Jasiu, to pewnie kupi... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

A ja powiem tylko jedno, ten kto się zdecyduje na A4 B8 niech już zostanie przy fabryce i się za żadne CA w tym modelu nie zabiera...

 

Znam jedną osobę która taką nierówną walkę toczy od 2 lat i nawet ******* rady nie dał :) nadal woofer w tym aucie cięty jest HPF na 250-315Hz bo poniżej tej granicy tylko wszystko buczy. A nawet przy takim cięciu głośniej się słuchać nie da bo też buczy.

Fortepian powoduje takie sprzężenie że zatykają się uszy, a gdy do tego dojdzie wokal to już jest masakra.

 

A woofery już były, Braxa, DLSa, Proa, Lotusa i wiele innych, pozostałe klocki też niczego sobie.

 

Chciałem odkopać temat. Czy ktoś z Was miał jeszcze do czynienia z tym autem (Audi A4 B8)? Czy faktycznie akustyka tego auta nie pozwala na normalne ogarnięcie systemu? W poprzedniku, czyli B7 chyba nie było takich problemów, bo słuchałem kilku takich aut i grały na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...