Skocz do zawartości

Czy taki zestaw się zgra? ProxComp6+Glow8+RE SL10D4


pawel1304
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako windykator nabyłem dziś fajny (?) sprzęt.

Z powodu ograniczenia czasowego nie miałem możliwości sprawdzenia opinii o tym sprzęcie oraz czy to razem ze sobą dobrze współgra, więc brałem jak leci.

A mianowicie:

2 zestawy uDIMENSION proX Comp 6

Głośnik do subwoofera Re-SL10D4

Wzmacniacz uDIMENSION GLOW 8 (8 kanałów!!)

Kilka kondensatorów Hollywood (6 i 10 F)

 

1 zestaw PROX Comp6 sprzedam, a resztę chciałbym zamontować w aucie.

Tu rodzi się pytanie czy jest sens? Mianowicie chodzi o to, że mój samochód wymagałby sporych przeróbek, sam montaż głośników z przodu nie jest taki prosty w moim przypadku, nie mówiąc o reszcie.

Proszę więc o opinie osoby, które słuchały tego sprzętu, czy jest sens montować te klocki, co wymienić na inne itp. Raczej pozbędę się tego wzmacniacza bo wygląda na tandetę, słaby, do tego 8 kanałów, których i tak nie wykorzystam, ale ten uDIMENSION proX Comp 6 raczej wyląduje w przednich drzwiach.

Obecnie posiadam skromny sprzęt: Kenwood KDC-4051 (na nic innego nie zamienie:), Helix b62c, Alpine 3548 i w drodze STX 8.2.300.2x2, którego jeszcze nie słuchałem, ale jak się sprawdzi to, zostanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu rodzi się pytanie czy jest sens?

 

Obecnie posiadam skromny sprzęt: Kenwood KDC-4051 (na nic innego nie zamienie:)

 

to nie ma to sensu ...

 

dodatkowo :

 

Wzmacniacz uDIMENSION GLOW 8 (8 kanałów!!)

 

Raczej pozbędę się tego wzmacniacza bo wygląda na tandetę, słaby, do tego 8 kanałów, których i tak nie wykorzystam

 

ze strony distro :

 

"8-kanałowy wzmacniacz z procesorem DSP do fabrycznych systemów OEM"

 

Głośnik do subwoofera Re-SL10D4

 

głośnik do skrzyni :) p.s: ile za niego ( na PW prosił bym jak coś :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radioodtwarzacza piszesz, że nie ma sensu. Słuchałem u niejednego znajomego radioodtwarzacz z górnej półki np dziś. Alpine CDA 117, w zestawie z odpowiednio drogimi głośnikami Morel i wzmacniaczem (nie wiem jakim, ale też co najmniej średniej półki cenowej) i przy muzyce jakiej słucham, prawie zawsze MP3 w jakości 256 kbps nie widzę jakiejś ogromnej różnicy w jakości dźwięku, w głośności to i owszem, ale żeby już jakaś wyraźna różnica była to nieeee. Zresztą chyba przy muzyce klasycznej czuć jakąś wyraźną różnicę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

117 - nic specjalnego ...

 

w zestawie z odpowiednio drogimi głośnikami Morel i wzmacniaczem (nie wiem jakim, ale też co najmniej średniej półki cenowej)

 

gdyż:

 

przy muzyce jakiej słucham, prawie zawsze MP3 w jakości 256 kbps nie widzę jakiejś ogromnej różnicy w jakości dźwięku,

 

czas dorosnąć do rozstania z ŁemMpeCzy ...

 

Zresztą chyba przy muzyce klasycznej czuć jakąś wyraźną różnicę.

 

w każdym gatunku słychać, nawet w łupu cupu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...