Skocz do zawartości

Dołożenie suba


MiQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam pytanko, czy w ogóle jest sens, otóż posiadam e46 i w niej fabryczny H/K, ale sub, jaki fabryka zamontowała powiem krótko PORAŻKA. Moje pytanie to, czy warto dołożyć jakiegoś suba niedużego ok 150w, reszta musowo musi zostać fabryczna wraz z radiem (szkoda wyglądu wew i sterowania z kierownicy, bo cały czas tego używam). Doradźcie czy jest sens wyciągania przez adapter RCA z org radia i dokładanie samego suba do fabryki? Dodam że mam Touring-a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, miałem na myśli osobny wzmacniacz na tego dołożonego, bez wykorzystywania tego fabrycznego do napędzania suba dołożonego. Odłączyć fabryczny sub myślę że mogę i nie spowoduje to jakiś komplikacji (laik w tego typu zabudowie fabrycznej;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż posiadam e46 i w niej fabryczny H/K, ale sub, jaki fabryka zamontowała powiem krótko PORAŻKA.

Ameryki nie odkryłes :P Faktycznie, mozesz zrezygnowac z ori suba, mozesz znalezc sygnał w ori wzmaku ale to nie jest plug and play, ale mozesz zastosowac konweter, choc to zupełnie nie zgodne ze sztuka CA, ale w bmw pomoze zdecydowanie :)

 

Swoja droga Cursor ma opanowane fabryczne instalki BMW sadze ze jesli kuknie to podpowie skad najszybciej wziac sygnał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co opisali na forum marki, można coś tam w radiu lutować i obejść się bez konwertera, ja nie mam do tego smykałki. W ostateczności mógłbym zastosować owy konwerter, żeby zminimalizować dłubanie.

 

Tylko jak się ma jakość z takiego połaczenia? Warto wydawać większe pieniądze na sub i wzmacniacz jeśli zostanie podpięty w taki sposób? Nie zmarnuje się taki duet zbytnio? Mówię tu o skromnych max 600zł na wzmacniacz i sub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z konwertera? Stosowalem kilka w roznych samochodach (na rzadanie włascicieli) ale nidgy nie spotkalem sie z takim przypadkiem... W sumie tego nawet nie da sie wytlumaczyc racjonalnie... Jak konweter moze wplynac na spalenie suba?

konwertuje glosnik w spalenizne :super:

Moze jakis lewy prad z niego idzie, zasilanie przebija do wyjsc rca? ale to predzej piec pojdzie niz glosnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...