Skocz do zawartości

Sony XM-4540 czy Denon DCA-800?


colt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie-który z tych wzmacniaczy lepiej nada się do ciężkich brzmień-rock/metal? Nie zależy mi na tym, żeby to miało dobrą "górę", bo dźwięki wysokie słyszę niestety aż za dobrze. Za to basu mi wiecznie mało. Do tego w przyszłości będą głośniki-pewnie coś PB. Radio? Pioneer DEH-6000UB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rock metal to coś co lubię i tu bym szukał dobrej średnicy [gitary wokale]

sony sam mam i dobry jest

denona nie słyszałem

 

coś doczytałem że denon pracuje w klasie d a to nie jest z byt popularne [cyfryzacja dzwieku itd.] i z serwisem mogą być kłopoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też czytałem, że Denon w klasie D pracuje, a to jest ogólnie kiepskie rozwiązanie. Co do Sony-posiadasz XM-4045, czy jakiś inny model?

 

P.S. W tytule zrobiłem błąd-ma być właśnie XM-4045, a nie 4540. Jeśli można, to proszę o zmianę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma zasilać tweetery to raczej nie ma co pisac o "prądożerności" bo tego w sumie nikt nawet nie jest w stanie stwierdzic bez mierzenia i bawienia się gdyż na oko "to se ne da" :)

 

Myśle, że detalicznej, bardziej wyraźnie, przejżyscie gra niz sony xm 4xxx, choć raczj ciut "zimniej" niz soniaki ( co oczywiscie wogole nie jest minusem !) Świetnie słychać instrumenty gitara, fortepian, talerze perkusyjne itd

 

Mam je na Ht25 ktore dalej męcze w roznych autach (juz 3 auto a zestaw przedni sie nie zmienia bo ciągle potrafi mnie zaskakiwać :) ) aktualnie w passacie b5 gdzie mam największe pole manewru.

 

Nie mozna powiedzieć w takim wypadku, że ostrzy, bo skoro na alpince 9853 i HT25 jest na prawde neutralnie to piecyk moze być w tym wypadku jedyną odpowiedzialnym ogniwem za taki efekt w tym wypadku :)

 

Ps. Na pierwszy rzut ucha moze mieć wycofaną srednice lekko ale latwo to zniwelowac jak się ma aktywke na pokładzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...