Skocz do zawartości

PEIYING PY-C4B39R


nixon33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj zamontowałem w swojej astrze G wzmaka PEIYING PY-C4B39R wraz z subem tego samego producenta podłączone pod radio JVC bez osobnego wyjścia na suba :/. Wiem że szału nie ma, chodziło mi o lekkie uzupełnienie basu. Mam jednak problemy z ustawieniami wzmaka. To mój pierwszy wzmak i nie mam pojęcia do czego służą te wszystkie pokrętła i guziki. Obczaiłem tylko jedno pokrętło do podkręcania lub zmniejszania basu. Przestawiając resztę nie słyszę żadnej różnicy w dźwięku. Poniżej wklejam schemat tych pokręteł i opis po angielsku. Bardzo prosiłbym kogoś kumatego o wytłumaczenie co z czym się je.

post-10118-0-02973100-1344526108_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak kręcę prawym GAINem to słychać różnicę.

 

 

Powinni wprowadzić pozwolenie na zakup/posiadanie CA jak dla broni :)

A czego się spodziewałeś? Chciałeś usłyszeć różnicę na kanałach 3/4 bez podłączonego głośnika? Poczytaj forum, FAQ i instrukcję obsługi od wzmaka i będziesz wiedział co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba podłącz pod kanał 3/4 w mostku i na przełączniku x-ower daj LPF

Pierwsze pokrętło od lewej daj troszkę wyżej niż minimum, a drugie tak gdzieś koło połowy.

Jeśli masz podłączony pilot basu to przełącznik BASS BOT daj na 0db, jeśli nie masz pilota to ustaw sobie tak jak ci się będzie podobało, wedle gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...