Skocz do zawartości

Woltomierz przy bezpieczniku


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg instrukcji producenta wystarczy podłączyć pod minus w akumulatorze, ale... po takim podłączeniu wyświetla napięcie cały czas, co prawda nie sprawdzałem, ale za pewne po jakimś czasie, jeśli nie używałbym samochodu doprowadziłoby to do wyładowania akumulatora.

 

W jaki sposób macie podłączone takiego rodzaju bezpieczniki :?: Na remote puszczonym z radia :?: Czy może zostawić go tak podłączonego :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej "fabryczny" kabel od woltomierza, chyba nie tak był pomyślany :P bo strasznie krótki jest. Ciekawa propozycja z tym przerywaczem. Pomyślę nad tym jeszcze, chociaż na razie pójdzie po prosto po stacyjce.

 

A jak to jest z dodatkowymi woltomierzami w kabinie. Nie do końca jestem pewien jakbym chciał coś takiego podłaczyć to skąd brać plus. Z aku :?: Z plusa przy wzmaku :?: z kostki radia :?: - tu byłby najbliżej. Napięcie w istalacji myślę, że powinno być jednakowe ale może jednak się mylę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak potrzebujesz wskaznik napiecia testujac moc wzmaka-lepiej przy wzmaku. Masa i zasilanie jako dodatkowe kabelki, a do samego przekaznika może być napiecie ze stacyjki. Jak korzystasz z woltomierza w celu sprawdzania aku-woltomierz zasilac z akumulatora.. Róznice moga być minimalne, ale jednak są.

Kiedyś kupel miał fajna zabawke kupiona w sklepie, wskaznik wskazówkowo elektroniczny z pomiarem czasowym. Podpinał przy wzmaku i sprawdzał w przedziale czasowym:

Napiecie maxymalne, napiecie minimalne w pracy 5,10,15,20,30,60sekund oraz średnie napiecie.. A do tego był ogolny wskazówkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...