Skocz do zawartości

Budżetowy piecyk - polećcie coś plz.


zyraf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry Wszystkim,

 

Jestem nowym forumowiczem i o CA wiem tyle ile udało mi się przeczytać na tym forum, (by the way faq Nazara dużo pomógł). Od jakiegoś czasu mam w autku zamontowany zestaw dls RS6a ale jak wiadomo pod radiem nie da się tego słuchać. Zacząłem poprawki od wytłumiania furki i ciągania nowych przewodów oczywiście według forumowych zaleceń. Pierwszy problem to dobór odpowiedniego wzmaka do wspomnianych wyżej głośniczków, radyjko jakie będzie tym zarządzać to najprawdopodobniej Pionek deh -p7000ub albo starsza alpinka 9855 ( używki - prawdopodobnie od któregoś z kolegów forumowiczów - widziałem kilka ofert w Sprzedam) jeszcze nie zdecydowałem, na razie jest śmieciowy kenwood o którym nie warto wspominać Zastapił mojego pięknego Clarionka (zaje...go czarną nocą przez jakichś gówniarzy). W najbliższej przyszłości nie planuje wstawiać suba, z czasem na pewno ale jeszcze nie teraz więc chodzi tylko o odpowiednie napędzenie przodu. Nie podaje ceny za jaką chcę kupić wzmaka bo sami bedziecie wiedzieli jaki przedział cenowy będzie adekwatny do wyżej wymienionych komponentów. Celuję bardziej w używkę niż nówkę, wiadomo środki nie są nieograniczone bo by mi żonka jaja urwała.

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Zyraf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szok: żeby wszyscy nowi użytkownicy "przychodzili" tu z przeczytanym forum i faq Nazara to powalla nie miał by tutaj co robić :rotfl:

 

A skąd jesteś? Może jest w twojej okolicy w niedługim czasie jakiś spocik to mógłbyś sobie posłuchać innych samochodów i wybrałbyś coś dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szok: żeby wszyscy nowi użytkownicy "przychodzili" tu z przeczytanym forum i faq Nazara to powalla nie miał by tutaj co robić :rotfl:

 

A skąd jesteś? Może jest w twojej okolicy w niedługim czasie jakiś spocik to mógłbyś sobie posłuchać innych samochodów i wybrałbyś coś dla siebie :)

 

 

 

Pruszcz Gdański, praktycznie TriCity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisanie o przeczytaniu FAQ i forum nie zmienia faktu, że podobnych tematów mamy od dziada! No bo czy zacząć od stówki , to kupę klocków omawiano i to wielokrotnie . Tak więc kolego mamy podawać od 1zł , czy alfabetycznie , a może zaoszczędzisz nam kopiuj/wklej i sam poczytasz forum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...