Skocz do zawartości

audio system 165hx sq czy R6a?


kaka22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

, z subem klopot bo wymagam od suba aby był delikatny kiedy trzeba ale urwał lusterko kiedy chce...

 

 

Dokladnie tak jak u mnie, jak sobie ustawie suba zeby fajnie uzupelnial pasmo na starych kawalkach to po przejsciu na techno leb bas chce urwac :/

 

A co do glosnikow rainbow jestem akurat w de i tutaj to chyba jedne z bardziej chwalonych glosnikach w prasie. Pytanie tylko czy dobre sa tylko na papierze czy w rzeczywistosci tez? Mysle tutaj o modelu SL-C 6.2 ktory jest uwazany tutaj za bezposredniego konkurenta AS 165 hx sq. Osobiscie nie slyszalem jeszcze zadnych rainbow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkręc gaina...

 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś. ASy są moje, a dzisiaj zapiąłem pożyczone R6A. Gain na RFie Power 800.2 ustawiony, że HXy już grają czyli wystarczająco. Czuć, że DLSy basują ale chyba zbyt mocno przyzwyczaiłem się do moich basowiarek, bo słuchając tych i tych w 3way bez suba bez zająknięcia wybieram HXy.

 

Ale to dopiero pierwszy dzień. Cokolwiek nt. porównania powiem po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm moze jestem laikiem ale gdybym juz bawil sie w 3 drogi to robil bym to tak zebym nie potrzebowal suba. No chyba ze ktos lubi naprawde mega zejscie :wink:

 

Sub nie tylko ma za zadanie dopełnić to co się dzieje na dole ale i... Pozwolić woofery podciąć wyżej odciążając je z zakresu pracy, który im zabiera niezbędną lekkość grania. Wiele wooferów owszem zagra nawet i bez cięcia od dołu, niczym małe suby... Pytanie co się dzieje wtedy z ich średnicą.... Taka moja mała dygresja.. Ale każdy niech idzie swoją drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sub nie tylko ma za zadanie dopełnić to co się dzieje na dole ale i... Pozwolić woofery podciąć wyżej odciążając je z zakresu pracy, który im zabiera niezbędną lekkość grania. Wiele wooferów owszem zagra nawet i bez cięcia od dołu, niczym małe suby... Pytanie co się dzieje wtedy z ich średnicą.... Taka moja mała dygresja.. Ale każdy niech idzie swoją drogą.

:ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, że da się bez suba ale to nie to samo. I nie chodzi tu o "mega zejście". Posłuchasz - zrozumiesz.

 

Pewnie masz racje, chetnie posluchalbym jakiegos 3 way wtedy moglbym powiedziec cos wiecej. Narazie to byly tylko moje czysto teoretyczne domysly :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A reszta była zwyczajna taka jak w większości autek z systemami pasywnymi?

 

Chyba to na mnie robiło największe wrażenie... Bynajmniej to pozostało w pamięci.

 

Napisałem co mnie wysadziło z fotela i jako takie dało najbardziej zapamiętać.

I nie mam tutaj absolutnie na myśli głośności jako samej w sobie, zresztą doskonale wiesz o jakie odczucia mi chodzi bo znasz auto lepiej niż ja.

Nie napisałem nic o tym ,że reszta była "Be". Ale latka już lecą od pojawienia się auta w świecie CA... Może pora znowu dać pokaz możliwości w nowym projekcie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...