Skocz do zawartości

Budowa systemu


salen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc zaczne od radia http://www.alpine.com.pl/p/Products/cd-head-units19/cde-123r wybrałem go ze względu na 3 wejscia na wzmacniacz. Tylko teraz pytanie czy opłaca sie kupywać takie radio jeśli np chce głosniki kupic do 450 zł i do tego jakiś wzmacniacz zrobictył i też osobny wzmacniacz i ostatni to subwoofer też pod wzmacniacz.. Albo czy nie lepiej jakosto podielić czyli kupić jeden mocny wzmacniacz na wszystko lub podzielić na dwa wzmacniacze i zaoszczędzic na radiu. Jeśli byłby ktosmiły i polecił jakieś głosniki do 450 zł i do tego jakis wzmacniacz w cenie 300 zł lub zaproponował inne rozwiazanie do składania systemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej bedzie podzielić to na 2 wzmacniacze. Na początek wymienisz radio, głośniki, wygłuszysz drzwi, ewentualnie kupisz wzmacniacz na przód i heja. Gdy uzbierasz fundusze to dopiero wtedy zakupisz suba i wzmacniacz do niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zamierzam zrobić sub na końcu dokupić zaciekawiło mnie to z tym cda naczytałem sie o nim i spoko wydaje sie 9833r tyle tylko czy potrzebne mi są wszystkie te opcje nie znam sie tak dokładnie na radiach i nie wiem czy aż taki skok w jakości jest do tego co podałem wyżej dodam że słuchałbym prawdopodobnie przez usb czasami cd i słucham muyki elektronicznej każdego rodzaju itp. A co do wzmacniacza to nie wiem ogólnie to bym miał 8 głosników odseparowanych w parach czyli 4 pary ostatnio wyszukałem że są spoko alpiny małe i nawet pod siedzenie by sie dało dać i takie cos by mi odpowiadało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 głosników odseparowanych w parach czyli 4 pary

 

A czemu aż tyle??? System przedni czyli 2x tweeter i 2x woofer , później sub do tego i jest ok. Potrzebujesz głośniki z tyłu? Dobrze zrobiony system przedni daje też radość pasażerom z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierw i tak kupie przedni zestaw plus wzmacniac i wtedy zobacze jak to zagra.

 

I to jest plan :) Nie zapomnij tylko o przygotowaniu drzwi - wygłuszeniu matami, montażu dystansów itp. Wbrew pozorom to istotne czynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko wydaje sie 9833r

dodam że słuchałbym prawdopodobnie przez usb

Chyba masz świadomość, że 9833r USB nie posiada?

 

ogólnie to bym miał 8 głosników odseparowanych w parach czyli 4 pary

Jak, jak? A pod siedzenie to co chcesz niby wsadzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...