Skocz do zawartości

samochodowa nowość AWX od STX-a


Wujek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale przed braniem wypada pomacać co nieco :]

 

Bierz nie macaj, na pewno się nie zawiedziesz jeśli mowa o 18 AWX, oczywiście warunek jak i w przypadku każdego głośnika to odpowiednie warunki w drzwiach.

 

Nie było wstydu? to może choć zdradż wymiary...

 

A google i strona STX? Masz tam wszystko, łącznie z rozstawem śrubek... Lenistwo widzę się pleni... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakieś wymiary

głębokość montażu

może fotkę

ale dozują napięcie jak u hickoka

 

Macie wszystko jak byk na stronie...

Czy mam wejść skopiować i wkleić Wam bo tak wygodniej?

 

Ale my tu o tłiterach do auta...

 

A z tym to bym się jeszcze wstrzymał... Niech coś pozmieniają na lepsze pod CA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję potestować ten tweeter, ale wstrzymam się od komentarzy, może zbyt mało tweeterów do 150zł miałem okazje posłuchać...

 

Tomek jak Tobie Tweety z półki 4 kilo nie podpasiły to co dopiero z budżetem 150 zł... Masz "zwichnięte" ucho... :wink2::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny jeśli można, chodzi o głośnik GDWK AWX w wersji samochodowej, który ma kosztować 75 zeta za sztukę - tyle wiemy

 

Nic żadne dane Tobie nie dadzą, tweeter jest w wersji testowej i zanim wejdzie do produkcji seryjnej zmienią na pewno front panel, tak więc i zmieni się średnica - na większą

 

Jak koniecznie chcesz już to znać, rano przed wysyłką go zwymiaruje.

 

Tomek jak Tobie Tweety z półki 4 kilo nie podpasiły to co dopiero z budżetem 150 zł... Masz "zwichnięte" ucho... :wink2::)

 

Porafie też realnie tweeter ocenić, jeździłem też z GMS1929 ale fakt, to tweeter ponad 2x droższy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, cierpliwie czekac!

w STXie obecnie maja urlop

podobno po powrocie glosnik ma sie oficjalnie pokajwic w sprzedazy

 

ale faktycznie zmiana frontu jest prawie obowiazkowa - obecnie montaz nie jest za latwy :/

 

glosnik bardzo solidnie wykonany. czepic sie mozna siateczki ochronnej, ale to nie kazdemu przeszkadza

 

co do brzmienia... brakuje mi woofera do testow wiec jeszcze nie sluchalem

ale podobno jest tylko minimalnie gorszy niz jego domowa wersja (domowy ma 3 pierscienie faradaya a samochodowy tylko jeden) a domowy przeciez bil na glowe vify ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siateczka do wymiany - obowiązkowo, chyba że ktoś lubi grube siatki z mikroskopijnymi otworami do przesiewania pudru

 

Front jest tylko 2mm większy jak magnes, no jest typowo za mały, tak jeszcze po 2mm na stronę sprawę załatwią.

 

a brzmienie.... musi być woofer wysoko cięty, a to bardzo zawęża możliwości konfiguracji, u mnie we 3 way, musiałem go ciąć 5.0/12, przy 4.0/12 Adele miał głos jak rasowa ARA po tygodniowej balandze w buszu, do tego lubię jasne brzmienie, a ten tweeter jest matowy i stłumiony. Możliwe też że małe zabiegi pasywne by to wytuszowały, ja jednak mam możliwość tylko aktywnego cięcia.

 

Ale oczywiście może się i komuś podobać jak gra, tego nie neguję, zaznaczam tylko że jest mało kompatybilny, i mi osobiście nie przypadł do gustu, a znam dobre tanie konstrukcje 2way na głośnikach choćby Tonsila, gdzie tweeter kosztował 100zł, i grało to o wiele lepiej i przejrzyściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...