Skocz do zawartości

Magika od płytek szukam na już


Wolf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Temat mało związany z caraudio ale jestem zdesperowany.

Potrzebuję na już solidnej ekipy budowlanej. Poprzednią ekipę postawiłem najpierw do płytek w garażu żeby zobaczyć jak robią i to co zobaczyłem to :mur1:

Do zrobienia całość płytek w domu jednorodzinnym (łazienki, hall, kuchnia itp).

Praca do wykonania - Nowa Iwiczna pod Warszawą.

Wchodzić na robotę można nawet dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych czasach to szukać ze świecą dobrego płytkarza :) (nasz świetny rząd pozamykał szkoły zawodowe) wiem cos o tym bo sam teraz będę plytkował w domu ale na szczęście wszystkich budowlańców, hydraulika i elektryka miałem z polecenia to samo z plytkarzem mam tez idzie z polecenia (szczególnie ze ja będę robił duże płytki 60><60 a to trzeba umieć kłaść). Wiem co mogą płytkarza zrobić u teściów jeden typ to wyszedł w połowie roboty bo powiedział ze on nie umie tego zrobić myślałem ze jebne :) więc moja rada poszukaj wsród rodziny znajomych kto robił remont albo sie budował i zapytaj kto im kładł płytki czy są zadowoleni itd a wtedy dzwon i bierz chłopa do siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za PRV.

 

Marcin, różnie bywa czasem się komuś robota wykruszy bo blient nawali itp. Więc warto pytać ;)

 

Kepke_23, gość którego wczoraj wywaliłem z budowy był z polecenia przez rodzinę i podobno sprawdzony. Gylko że do tej pory robił pod szefem który stał nad nim nad głową i patrzył na ręce. A teraz przyszedł pod "swoją marką". A że ja miałem wyjazd tygodniowy to doglądać nie mogłem i wyszło jak wyszło. Dobrze że do łazienek ich nie wpuściłem tylko garaż robili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nasz świetny rząd pozamykał szkoły zawodowe)

no wlasnie szkoda ze juz wakacje

ja bym sie udal do "budowlanki" i wypytal nauczycieli zawodu o zdolnych uczniow ;)

 

ale jedno wiem napewno - nie szukaj po gazetach czy ogloszeniach

dobry robotnik nigdzie sie nie reklamuje a i tak nie ma czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolf to pecha miałeś ja na szczęście z wszystkich poleconych fachowców jestem mega zadowolony nic nie spartaczyli :). A tak na marginesie za kilka dobrych lat to fachowców wogole nie będzie bo goście co to robią sie starzeją a młodych wykwalifikowanych nie ma za wielu bo nie maja sie gdzie uczyć fachu a szkoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I łapie fuchy 400km od domu?

 

A swoja droga, ile teraz sredno kasuja od metra? Pytam bo ja rok temu za byle co, zadnych udziwnien w mojej łzaience placilem 55zł za m2

 

W ekstremalnych przypadkach gdzie na ścianach są marmury i granity ceny dochodzą nawet do 400 zł za m2

Cena rzedu 40 - 60 to normalna stawka, jeśli ktoś bierze mniej to jest podejrzane, może się okazać że dowali tobie jakieś inne kosztowne operacje i zrobi się 80 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...