Skocz do zawartości

VW Golf III Brzesiu


brzesiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym wszystkich przywitać ;)

 

Auto które posiadam to Golf trzeciej generacji kupiony w okazyjnej cenie a co za tym idzie nie jest on pierwszej świeżości.

 

Obecnie jednostka sterująco to Sony RA-550. Bardzo lubię te radio za jego dizain. Pozatym bieda, poza dwoma RCA nie ma nic przydatnego ;P

 

https://lh6.googleus...52009.32.49.jpg

 

W przyszłości zastąpi jego miejsce któraś z kultowych jednostek Alpine 7906R lub 7909L zależy która uda mi się szybciej reanimować ;)

 

System przedni to dobrze znane Matrixy 1.1 i 6.1 cięte aktywnie w przyszłości pojawi sie być może średnio tonówka.

 

https://lh5.googleus...52009.36.07.jpg

 

Za tony niskie odpowiada subwufer Lotusa 10cali a napędza go DLS A6.

 

https://lh6.googleus...52009.35.04.jpg

 

Jak widać montaż jest wykonany na przysłowiową gume do żucia i taśme klejącą i pod tym względem juz sie tu dożo nie zmieni ;) (czyt. Auto w najbliższym czasie zostanie i tak zmienione)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tweetery grajace w szybe... a nie lepiej cos w trójkątach wymodzić? ewentualnie kupić gotowe trojkaty pod tweetery? I zrób porządek w kablach bo coś Ci się pomyli przy odłączaniu/podłączaniu i będzie pssss.

A tak ogólnie to klocki fajne, wydaję mi się, że najsłabszym elementem jest radio, choć go nie słuchałem a najważniejsze, żeby Tobie podobała się jego gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta instalacja to typowa tymczasówka ostatecznie powędruje do innego samochodu niestety obecnie fundusze pozwoliły jedynie na zakup czegoś takiego.

Co do kabli to racja bałagan jest nieziemski któryś weekend zostanie to uporządkowane. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada u Ciebie sprawa Drzwi ?? czym wyklejałes, jakieś zdjecia moze ?? jak wiesz boczek dosc głeboko wchodzi i łatwo przesadzic z iloscia materiałów, potem boczek labo odstaje/ nie daje sie zapiać, albo problezm z podnosnikiem szyby sie robi

 

i czy głośnik w drzwiach jest trochę wyciągnięty ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada u Ciebie sprawa Drzwi ?? czym wyklejałes, jakieś zdjecia moze ?? jak wiesz boczek dosc głeboko wchodzi i łatwo przesadzic z iloscia materiałów, potem boczek labo odstaje/ nie daje sie zapiać, albo problezm z podnosnikiem szyby sie robi

 

i czy głośnik w drzwiach jest trochę wyciągnięty ??

 

Na tą chwilę o drzwiach nie ma co sie rozpisywać idą do blacharza nim je szczelnie zamkne musi mi wyklepac kilka mankamentów po poprzednim właścicielu ;)

 

Pożniej pojdzie na nie stara dobra dekara z srebrną folią plus blacha w miejsce otworów. Sposób sprawdzony na poprzednim aucie. (VW Passat b4)

Głośnik jest na fabrycznej wysokości jedynie maskownice poszły wek.

Przy okazji zabawy z furkami napewno zrobie kilka fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pożniej pojdzie na nie stara dobra dekara z srebrną folią plus blacha w miejsce otworów. Sposób sprawdzony na poprzednim aucie. (VW Passat b4) "

 

Ja zrobiłem tak ze w miejscie duzego otworu poszła blacha 1mm, oklejona z 2 stron po 2 warstwy mata gms z alumnim, (chyba model gms05) jest twardo, nawet dobrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sprzęt zasługuję na lepsze traktowanie.

 

E tam, pieprzysz fleki..

 

Fakt, ze najbardziej na razie kuleje instalka, ale autor zdaje sobie w pelni sprawe.. Sprzety fajne, przynajmniej bedzie bezposrednie porownanie przed i po robocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

 

Ciekawe czy fachowcy/krzykacze skomentowali by taka instalkę ale kogoś bardziej znanego na forum, z większą ilością postów itp.... Świeżak na forum jednak oberwać musi. No bo przecież Braxy się obrażą.

 

Znam Brzesia, pamiętam, że miał ten sprzęt zainstalowany w Passacie B4 parę lat temu zgodnie ze sztuką.

 

Więc wyluzujcie troszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać montaż jest wykonany na przysłowiową gume do żucia i taśme klejącą i pod tym względem juz sie tu dożo nie zmieni ;) (czyt. Auto w najbliższym czasie zostanie i tak zmienione)

 

Dobrze robi, jak auto ma byc zmienione to i tak nikt nie zapłaci za instalację, materiały i poniesiony koszt czasu na wykonanie prawidłowej zabudowy. Bo trzeba sobie zdać sprawę że nie nie wszyscy mją Wakację i czas od rana do wieczora na grzebanie przy aucie i elementach zabudowy audio ( nie wiem jak to wygląda u autora wątku )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze robi, jak auto ma byc zmienione to i tak nikt nie zapłaci za instalację, materiały i poniesiony koszt czasu na wykonanie prawidłowej zabudowy. Bo trzeba sobie zdać sprawę że nie nie wszyscy mją Wakację i czas od rana do wieczora na grzebanie przy aucie i elementach zabudowy audio ( nie wiem jak to wygląda u autora wątku )

Więc tylko ja czub jestem bo chce auto zmienić(może za rok) a robię tak żeby to miało ręce i nogi w miarę moich możliwości finansowych i umiejętności. Ale ok. poczekamy na dalszy etap prac :)

 

Sumując znów koszty zrobienia drzwi APP a jakimiś lepszymi matami, fakt zaoszczędzimy z 250zł pewnie więc to jest dużo, tak samo na kabelkach można zaoszczędzić rzecz jasna. W sumie jak się poskłada do kupy wszystko to wyjdzie troszkę pieniążków zaoszczędzonych. Długo planujesz autem jeździć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid-ss, czub zapewne nie jesteś, myślę że racjonalnie podszedłeś do tematu i przeliczyłeś koszt/pozostały czas użytkowania obecnego auta/miesięczny dochód. Ja przynajmniej tak robię ;)

Poczekajmy na to co powie Autor tego projektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem kiedy zmienie auto moze i w tym roku, a mam je zrobione 5cioma bulk pakami dynamata, piankami, tacmatem i innymi materialami. Dzis robilem komore dla sredniaka, kupilem nowe oslony slupkow, ktore i tak bede przerabial na nowo. Robie cala zabudowe bagaznika nie oszczedzajac nawet dachu. Musze byc ladnie popiiiiiii prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...