Skocz do zawartości

JL Audio 10W7 jaką skrzynię wybrać?


Gruby04
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki, a gdzie mogę kupić taką skrzynkę pod ten głośnik???

mozesz zamowic pod wymiar u jakiegos forumowicza (np ja, ale szybko nie bedzie. inni moga miec wiecej czasu)

 

ZDecydowanie BR , ten głośnik to taka droga pompka , niestety strasznie słabo schodzi więc BR nisko strojony może podratować sytuację , ale cudów nie będzie .

w zamknietej 35 litrow po aktywnej korekcji nie jest zle ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili w zamkniętej skrzyni, bo w takiej go kupiłem... Jakoś nie podoba mi się jak on gra, może to kwestja dostrojenia wzmaka oraz radyjka. Radio jakie posiadam to Alpine 9855R, głośniki na przód to DLS RS6A, a wzmacniacz pod suba to JL Audio 500/1V2... Może ktoś wie jak to wszystko dostroić pod tego suba...? Muzyka jakiej słucham to Dance, trochę Hausu itp...

 

Co to znaczy po aktywnej korekcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiąc krótko zamuli

nawet bez korekcji nie jest demonem szbkosci :lol:

 

Co to znaczy po aktywnej korekcji?

to znaczy ze uzylismy "procesora" ktory pozwolil podbic bas tam gdzie zaczyna juz opadac jego efektywnosc. kosztem max glosnosci suba uzyskalismy szersze pasmo przetwarzania bez zmiany obudowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy za ile bym go teraz sprzedał... Oczekuje mocnego bassu który trzęsie całym autem... Muzyki jakiej słucham to dance oraz techno, trochę hausu...

 

Fajnie to gra jak się włączy czarną muzykę z głębokim bassem, ale takiej muzyki raczej nie słucham...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w manualu nie ma zalecanych skrzyn poza ta która oferuje JL ?

zamknieta 35 litrow lub b-r 42 litry

 

a taka skrzynka to bajerancki sposob na upchanie duzego, nisko strojonego tunelu do malej skrzyni

podobnie sie ma sprawa skrzynki b-r pod 8W3V3

reklamuja sie jako "plaski" sub, a w praktyce to byl jedyny sposob na upchanie takiego tunelu do malutkiej skrzynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miałem 8W7 i uważam że to jest bardzo udany głośnik.Grał w zamkniętej paczce.Kolega ma 13W7 i owszem można powiedzieć że to muł itp. jeśli się go nie zasili odpowiednio.Zasilony jak trzeba gra rewelacyjnie(problem w tym że nie łatwo to zrobić).

Ps.takich głośników nie ocenia się po szybkiej wrzutce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...