Skocz do zawartości

Kto z forum interesuje się boksem - jutro rewanż Proksa vs Hope


Kepke_23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kto z forumowiczów interesuje się boksem jutro zapowiada sie niezła walka mojego kolegi Grześka Proksy z Kerry Hope-m oczywiście nie zabraknie mnie i na tej walce. Byłem na poprzedniej gdzie w perfidny sposób został Grzesiu oszukany przez angielskich sędziów fakt nie boksował tak jak zawsze ale mimo to wygrał pierwszą walkę i stracił pas. Jutro najważniejsza walka w karierze "Super G" Proksy i mam nadzieję że pokaże waljczykowi że jeszcze mu trochę brakuje. Transmisja będzie na platformie NSport od godziny 20 emocje gwarantowane. Pozdrawiam fanów boksu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukany nie oszukany, boksowal cieniutko ( a kibicowalem mu zmocno, w koncu niedaleko mnie mieszkal, bo na Kosztowach, a do szkoly i na treningi w moim miescie uczeszczal zanim na zawodostwo przeszedl), ale niestety jak sie bardzo duzo zbija masy prżed walka to to raczej w parze z forma i wytrzymaloscia nie idzie, inna sprawa ze byl za pewny siebie i zlekcewazyl Walijcżyka, ciekawe jak sie teraz przygotowal... Walki niestety niezobacze, bo bede na koncercie, mimo wszystko trzzymam kciuki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed pierwszą walką był chory tydzień przed walką a także za dużo było sparingów no i oczywiście to rozcięcie zrobiło swoje. Co do zbijania kg to Grzegorz zawsze zbijał masę przed pierwsza walka z Hope było to mówił nam 13kg a nie tyle co do tv poszło że 11kg wiem tylko jedno on nigdy nie lekceważył zawodników i na pewno jutro pokaże prawdziwego Prokse takiego jak zawsze go widziałem. Będę sie z nim widział przed walką więc zobaczymy co powie i jak się czuje wierzę że będzie KO i pas wróci do Grześka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu pokazał Hope-owi że jeszcze duuuuuuuuuuuuuuuużo mu brakuje do niego. Proksa bawił się w ringu ośmieszał walijczyka obijał go jak chciał i wkońcu zadał decydujący cios i pozamiatane a tak się Hope odgrażał i srał co to on z Proksą nie zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...