Skocz do zawartości

Poszukuje PRO EVOLUTION SOCCER 2 na PSX !!!


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bury to na ps1 może byc problem na ps2 nie ma problemu moge mieć gierke.

 

A tak poza tematem mam na zbyciu PS2 wersję Slim z 2 padami, kartą pamięci, 5 grami i kablami oddam za 180pln bo zmieniłem na PS3 i leży mi w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3 emuluje gry z PSX z PS2 już niestety nie ...

 

Zalezy ktora wersja bo odtwarzanie natywne gier z psx i ps2 miala tylko pierwsza premierowa gruba 60GB, pozniej to wycofywali w kolejnych modelach, Slimka juz zadna nie odpali plyty z gra na psx (ale z PS Store ze max 36zl mozna kupic gry na PSX i one juz odpalaja na kazdej PS3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na PSX'a to jak dla mnie numer jeden to Kensai(niby prosta bijatyka a całą zimę przegraliśmy w kilku a czasem kilkunastu chłopa do jasnego świtu)-polecam!Miło wspominam pierwszego medala.

Na PS2 najlepsza gra jaką miałem to commandos2 na hard też pamiętam łatwo nie było ale przechodziłem kilka razy-jeszcze do niej wrócę jak czas pozwoli.ogólnie lubię strzelanki jak:kilzone,medal,kill switch czy call of duty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil

Znana bardzo gierka :rotfl: na 1 pamiętam tylko jak się pocinało w tekkena i crusha :wink2: a na 2 to tylko jakieś GTA czasami NFS no i FIFA :rotfl:

call of duty.

bodajże na PS2 była 2 i 3 to też była dobra giera :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Tekken to mistrzostwa bijatyka była pamiętam jak z ziomkami kupiliśmy specjalną przystawkę taką jak na automatach były czyli gałka i 4 przyciski to byly walki wtedy niczym na automatach

Ja miałem takiego nerwowego koleszkę, co przegrał do joystkiem o podłogę :rotfl: wszystko ładnie działało tylko wypadła mu wibracja :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morfi gdzie w 1 były rajdy?

1była na jednej płycie a 2 była na dwóch i tam chyba były tylko rajdy z tego co pamietam

Pozdrawiam

rajdy w sensie sporty motorowe.

 

Do tej pory pamiętam, jak w 1 się skyline kupowało, a w 2 escudo. Escudo umiało "latać" na test tracku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...