Skocz do zawartości

Ktokolwiek by widział......


tbrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam garaż, ale służy on za schowek na rowery, 4 x komplety kół , kosiarki i inne duperele, auto wchodzi ledwie na styk, i to małe, przeważnie zimą jak rowery wiszą na ścianie.

 

A tak na co dzień mam zadaszenie na 2 auta i to dotychczas wystarczało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobrze ze zestawu audio nie wyniesli.. Kiedyś jak chciałem ubezpieczyć auto razem z zestawem car audio to usłyszałem odpowiedz- nie ubezpieczamy auta gdzie audio przekracza 2x koszt samochodu :D

Ciekawe co powie twoja firma ubezpieczeniowa.. Ciekawe co wymyślą aby " nie placic "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem ponad kilometr do garażu.. :mur: ale nie miałem wyjścia po tym jak mi sie włamali do auta..ale nie udało im się...

 

kiedyś był przypadek w okolicy jak chcieli ukraśc auto to dali gaz usypiający do chaty...ledwo odratowali ludzi rano

zresztą mogą przyjśc z wiertarką udarową przyłożą do kolana i sam umowe podpiszesz sprzedaży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapłacić zapłaci, pytanie ile.

 

Już na wstępie mnie zaskoczyli, auto miało zaledwie rok, 3000km przebiegu, wersja tzw. full, nowe w salonie w Pl nawet nie jest takie dostępne, w europie zachodniej 21720 euro a oni wyliczyli 40.000zł - 10 miesięczne auto...

 

dobrze że tyle około mnie wyszło, więc nie protestowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chyba zrobię, aczkolwiek jest jeden problem, kupując polisę miałem opcję:

 

a. udział własny w szkodzie 1000zł - polisa tańsza w zakupie o 920zł

b. bez udziałów własnych - polisa o te 920zł droższa.

 

wybrałem opcję a - gdyż nie przewidywałem takich zdarzeń, a różnica w zapłacie wynosiła praktycznie tyle ile udział własny....

wyszedłby tzw. jeden pies - tyle że co innego dzwonek a co innego kradzież kół - oby tylko starczyło na zakup nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ręce opadają, ciągle monitoruje rynek jakiś ciekawych kółek więc będę miał na uwadze ;)

 

Gęsiej skórki dostaje jak pomyśle o moich kółkach.

 

Jak kółka zginęły z rąk przypadkowych osób szukających na flaszkę grosza, może warto u siebie po mieście odwiedzić parę miejsc (domyślasz się o czym pewnie mówię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam u siebie dawnego 'kumpla" i jak coś "ginie" to uderzam do ziomka a on wie-kto czym sie zajmuje. Pyta sie dokładnie i w zasadzie jak ktoś to zrobił z "naszych" to towar wraca bez szemrania, chyba ze to goscie z poza dzielnicy, wtedy trudniej złapać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(domyślasz się o czym pewnie mówię).

 

Już te miejsca obdzwoniłem, będą mieć na uwadze.

 

to bedziesz musial te 900zl sobie dolozyc do nowych kolek

 

Jak wypłacą tyle co wyliczyli, odliczając udział własny i doubezpieczenie po szkodzie, wystarczy na nówki sztuki.

 

Na szczęście miałem oryginały Citroena + opony tak jak wychodzi fabrycznie, auto roczne, więc nie ma spadku wartości oraz mały przebieg auta (3600km) - policzyli wg cen salonowych.

 

Ale co wypłacą - tego jeszcze nie wiem.

 

Na allegro jeszcze się nie pokazały, pewnie wzieli na przeczekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś znajomy może? Teraz przed wakacjami rynek raczej bardziej spada.. O takich kółkach to sie mysli luty-marzec kiedy pogoda sie zmienia na lepsze. A teraz? W sezonie wakacyjnym? Mało kto kupuje, jak 99% ludzi ma fele i opony juz pozakładane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawa z Liberty została zakończona, nawet pomyślnie.

 

Odliczyli sobie ten 1000zł udziału własnego w szkodzie, a wypłacili kwotę wyliczoną przez rzeczoznawce na podstawie cen salonowych na felgi i opony, opony zrobili jako 90% wartości.

 

Ta kwota pozwoli na spokojny zakup dowolnych kół 16 calowych wraz z oponami, nawet jak nie bede wymyślał i wezmę używane felgi i opony (takie 8mm) to starczy na 17ki i dopłatę do ubezpieczenia.

 

Tak więc po raz pierwszy od dłuższego czasu jestem zadowolony z działania ubezpieczyciela, jedynie Policja mnie niemiło zaskoczyła, umarzając postępowanie po 12dniach - nie znajdując sprawców, to że to zrobią byłem pewien, ale myślałem że choć 30 dni to potrzymają na stole... jak widać liczy się szybkość z zakańczaniu spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popros o wyjasnienie w punktach co zostalo zrobione w twojej sprawie poza spisaniem zeznan

 

Nie będę już męczył, dodatkowo poczyniłem już zakupy....

 

fela - oryginał citroen ale 17 cali

 

opona Maloya Sport Futura W 205/45/17

post-3212-0-79218600-1342687980_thumb.jpg

post-3212-0-45752500-1342688027_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...