Skocz do zawartości

Ktokolwiek by widział......


tbrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakieś wrażenie pewnie robią (spowalniają), ale 100% skutecznej metody (oprócz stalówek, albo zwyczajnie brzydkich felg) raczej nie ma... Ja mam to szczęście, że mam mało atrakcyjne, z punktu widzenia złodzieja, felgi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

chyba jak ktoś chce to i tak ukradnie...naprawde żadna szplka w jakimkolwiek kształcie nietypowym to nie problem sądząc po tym co widziałem jak mi je odkręcał,jedyna wada tego typu odkrecania to że słuchać po jednym uderzeniu na szpilke a jesli po cichu to 3 razy dłużej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie realia życia w Polsce - jak na coś zarobisz, licz się z tym, że zaraz ktoś będzie chciał Ci to zabrać...

 

Niestety w sporej części nakręca to społeczeństwo, bo przecież ktoś te kradzione sprzęty kupuje, prawda? I na pewno spora część jest świadoma pochodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jak z CA ile kradzionego sprzętu jest na allegro np...

i nie jeden z nas to kupił,(w tym i ja)tylko że ja zawsze bralem jak jest karton i papiery...ale gdyby nie było to kto wie..

mase kumpli z forum motoryzacyjnego gdzie przesiaduje kupuje fele z allegro i ...tak było jest i będzie puki mało zarabiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie Tomku tarcze hamulcowe ładne! Dziwne że też nie wzieli. Panowie... Zróbmy nietypową akcję. Jak ktoś złapie czy namierzy złodzieja to zgadajmy się na forum i każdy, kto będzie chciał, przyjedzie mu odpłacić za swoje krzywdy! Kiedyś w Lubinie na giełdzie widziałem jak "speca od lusterek" dwóch typów sprężynowymi pompkami okładało. Szkoda mi się chłopaka zrobiło ale jak się dowiedziałem za co to jakoś mniej we mnie zostało litości. Wiem że średniowiecze się już skończyło ale uważam że niektóre metody mieli dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez spinki to było pół żartem.

 

edit - sprostowanie

mam nadzieję że nikt mojego postu nie weźmie poważnie. To była od tak luźna wypowiedź, jak to, żeby złodziejom ręce obcinać. Nikgo do agresji nie namawiam. Ja bym po prostu chciał jeszcze spotkać takiego pana i mu wytłumaczyć że ja na to ciężko pracowałem, że źle zrobił i teraz poleży na karnym jeżyku tyle ile ma lat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i trzymanie tego na codzien pod chmurka

 

Mam to trzymać w dużym pokoju? nie przesadzajmy.

 

którą złodzieje traktują pianką i już nie wyje :D

 

zanim się do niej dostaną, troszkę minie, teraz w alero podpinam się pod klakson, zresztą w każdym będę tak robił.

 

w C3 będą musieli zdjąć - zerwać zderzak, a w alero wymontować lampę, odchylić zderzak, złamać rękę w połowie drogi pomiędzy łokciem a nadgarstkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zwykłego złodziejaszka alarm może i zadziała,sam mam i aby nigdy nie musiał zadziałać...

ale naprawdę można unieszkodliwić spalic alarm w minute aby nie wył...więc zależy na jakiego typa się trafi..alarm przechyłowy nie zadziała jak będą jechać na kilka lewarków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to szczęście, że mam mało atrakcyjne, z punktu widzenia złodzieja, felgi :)

 

Ja po tym jak mi ukradli nowiusieńkie alu 16ki wraż z nowymi zimówkami z hali, mając już w plecy 3500 zł, dałem na luz i kupiłem na zimę zwykłe czarne stalówki i używane kołpaki z audi , i weż tu u Nas załóż coś ładniejszego od stali... Najbardziej boli jak się uczciwie pracuje by coś kupić, ile ja razy w deszczu leżałem po betonach mając awarie, czy też zarwałem nocek w podróżach...

A taki kutas smacznie sobie śpi aby raz na tydzień zrobić obejście dzielnicy, wykosić co się da i w dupie, a uczciwego? ZUS, podatki, skarbówka mnie dopiero co trzepała czy aby wszystko wykazuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garaz jest dla amatorow, proponuje budowac bunkier... ;)

 

Kiedyś był program w TV motoryzacyjnej o nowoczesnych zabezpieczeniach domów i super wynalazku na kolumne kierownicy, wypowiadał się o tym guru od zabezpieczeń w Poznaniu.

 

W nocy weszli mu do domu, otworzyli sobie garaż i auto, zdemontowali zabezpieczenie i położyli je na siedzeniu rozkręcone w drobny mak, auto zamkneli, podobnie jak garaż i cały dom.

 

Rano koleś roztrzęsiony przyjechał do firmy i zabrał kolesia aby przerobił mu cały alarm...

 

Tak więc najepsze zabezpieczenie to ubezpieczenie, jutro się przekonam ile w tym racji, o 9 ma być likwidator, potem wkładam stalówki i jadę zamówić nowe koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...