Skocz do zawartości

Ktokolwiek by widział......


tbrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w nocy z oświetlonego podjazdu złodzieje zaj.....li mi koła z C3, jakby komuś się trafiło jakieś ogłoszenie, prosze o kontakt, chętnie sie przejadę nawet na drugi koniec Polski.

 

Felgi oryginał Citroen, 16 cali z oponami Michelin Energy saver 195/55/16 (produkcja 10/11)

 

Jedna felga naprawiana tak więc po wewnętrznej stronie obwodu widać rysy po tokarko-prostowarce

 

Malowane proszkowo na czarny połysk.

 

Policja stwierdziła że pojawią się na allegro, ew. zamówienie, raczej nie trafią na Giełde w Przeźmierowie - tam bym je zlokalizował szybko

post-3212-0-95809100-1341478021_thumb.jpg

post-3212-0-23545100-1341478030_thumb.jpg

post-3212-0-22271700-1341478033_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

oglądam często felgi (chyba akurat z tym rozstawem - 4x108? ) na allegro, ale nie sądzę żebym trafił - niemniej oczy otwarte.

 

Bardzo współczuję (fajne te fele, kolor i wygląd na C3 też super), a ##@$#@$@ to ręce poobcinać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzę Tomek szukając jakiś pierdów dla siebie na all... Współczucie. Znam ten ból rok temu obrobili mi halę, ze wszystkich elektronarzędzi, nowiutkie felgi do audi miałem kupione wraz z kompletem Dunlopów 4D na zimę(koszt kół 3500) zł za tydzień miałem zakładać, na dodatek złodzieje wozili sobie moje koła moim wózkiem akumulatorowym(aku odkręcili ładnie i wyjęli).

Straty na ponad 20 tys, akurat trafiło tak ,że nie miałem wolnej kasy i ostatnie pieniądze zostawione na życie musiałem na najpotrzebniejsze narzędzia wydać.

Pier...e dziadostwo!

 

Ps.Proponuję patrzeć także za felgami w srebrnym kolorze, gdyż mogą na szybko zrobić im "lifta" dla niepoznaki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę OT, ale...

 

Jak w takim wypadku sprawdzają się szpilki z zabezpieczeniem? Tzn ten "pierdolnik" który zakłada się na klucz i dopiero z nim odkręca jedną szpilę na każdym kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja... Spiszą raport i gówno zrobią. Jak mi sie zachce to założe swój temat o tym jak zajebali mi Zapa Studio 100 i RFa 500s z auta. Teraz nie chce mi sie o tym wspominać. Cwel poszedł na 6lat dupczenia, a ja sprzętu, ani kasy nie odzyskam, bo nie mają z czego ściągnąc... Co za kraj

 

Tomek, łącze sie z Tobą w bólu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez notatki policyjnej nie można nic zrobić potem np. w przypadku gdy się felgi znajdą - lepiej zawsze sporządzić takową.

 

Wbrew pozorom policja często odnajduje skradzione towary.

 

Cwel poszedł na 6lat dupczenia, a ja sprzętu, ani kasy nie odzyskam, bo nie mają z czego ściągnąc...

 

Próbuj, walcz - jeśli ma jakiekolwiek dochody, konta, zasiłki albo będzie chciał podjąć pracę w ZK, to należność jest do wyegzekwowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez notatki policyjnej nie można nic zrobić potem np. w przypadku gdy się felgi znajdą - lepiej zawsze sporządzić takową.

 

U mnie odrazu spisali, bo debil nacisnął na klakson przypadkiem, a ja widziałem jak ucieka - dzięki temu łatwo go złapali.

Znam 3/4 policjantów u mnie w mieście i to spoko goście - chodzi mi o to jak działa prawo w tym państwie. Jak zadzwoniłem na 997 o 2. nad ranem to po 3min zjechały sie 4 radiowozy + jeden patrol z psem. Wszyscy znajomi. Później zdjęli odciski itd... Koleś dostał 6lat, bo to recydywa i nie jeden występek. Ja swoje straty wyceniłem na 4,5k zł (Zap, RF, szyba i dach zawadzony przez cegłe). Sądzisz, że pójdzie do pracy w ZK jeśli ma do oddania podobne kwoty z 20, 30, 50 samochodów? Aż mnie znów zaczyna nosić. Szkoda, że go tak szybko zamknęli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz, że pójdzie do pracy w ZK jeśli ma do oddania podobne kwoty z 20, 30, 50 samochodów?

 

podejrzewam, że nie - to prawie pewne, ale z drugiej strony komornicy też stają się co raz bardziej skuteczni... Lepiej próbować niż się poddać, bo tylko tak tj. cisnąc administrację państwową, jesteśmy w stanie coś zmienić. Jak z oszustem na allegro, który sprzedał tysiące lewych pendrajwów, zarobił setki tysięcy śmiejąc się ludziom w twarz i ZERO konsekwencji, bo nikomu z poszkodowanych nie chce się uczestniczyć w pozwie zbiorowym... :/

 

sorry za OT, ale nie wolno odpuszczać po prostu.

 

Bardzo prawdopodobne, że zarówno kolega tbrek jak i mkgustav nie odzyskają nawet małej części straconych pieniędzy, ale złodziei trzeba cisnąć, pokazywać że społeczeństwo nie ma tego w dupie. Trochę to romantycznie naiwne, ale taka prawda.

 

Trzymam kciuki żeby Wam się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ancymon cisnąć mówisz - ale jak?Koleś siedzi i troche posiedzi, bo z tego co wiem to kolejne sprawy mu przyklejają. Pracować nie pójdzie, bo utrzymywał sie z włamów. Tylko z tego żył. Nie maja mu czego zabrać, bo mieszkał u matki. Jak tu mieć chociaż myśli pozytywne na przyszłość? Nie jestem z zawodu "synalkiem" i na wszystko zarobiłem sam odmawiając sobie bardzo wiele jak większość z Was, żeby móc posłuchać sobie muzyki. Gdyby nie klakson to wyniósł by więcej. Już nie ten wiek ale naprawde łza sie w oku czasem kręci jak sobie pomyśle ile życia zmarnowałem na prace...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie chce dobijać "stratnego" ale śruby antykradzieżowe to podstawa i bez tego kół fajnych sie nie zakłada (człowiek uczy sie na błędach całe życie) ale to nie zmienia faktu że jeban.m złodziejom przydało by sie ręce połamać dla przykładu bo "co nie twoje to nie rusz skurwi.lu". Ja mam antykradzieżowe śruby z Anglii razem z kołami kupione bo tak to pewnie tez by juz kółek nie było. Moj znajomy stracił tak samo koła bo nie zdążył kupić antykradzieżówek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie zarówno felgi jak i opony powinny być "ochipowane"..

Tbrek - poznań - to fele mogą trafić do niemca.. Blisko maja..

 

Co do felg ze srubami antykradziezowymi- na to tez maja sposoby.. Sam widziałem "wtyk" któremu wnetrze jest zbudowane ze 100 małych szesciakątów i wkładając go do takiej sruby częsc zapadek sie chowa do wewnatrz, dopasowujac sie do kształtu..

Mój znajomy zrobił sobie własne sruby i własny klucz do nich-nietypowy rozmiar. jeden klucz za mały, inny za duzy. Nie ma opcji dopasowania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo chcą ukraść to bedą robić wszystko żeby sie udało ale po co mamy złodziejom to ułatwiać z antykradzieżówka pomocą sie dłużej a może ktoś akurat sie obudzi i zobaczy i nie zdążą dzwignać kółek. Jakbyśmy szli takim tokiem myślenia to nikt by nie zakładał antykradzieżówek i wtedy to co 3 auto by stało na cegłach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg ze srubami antykradziezowymi- na to tez maja sposoby.. Sam widziałem "wtyk" któremu wnetrze jest zbudowane ze 100 małych szesciakątów i wkładając go do takiej sruby częsc zapadek sie chowa do wewnatrz, dopasowujac sie do kształtu..

 

Dokładnie, to dobre dla amatorów, fachowcy mają takie własnie klucze, a ci u nas to zawodowcy, w dzielnicowej gazetce raz na tydzień jest opisanych minimum 10 aut że straciły alu-felgi

 

Mój znajomy zrobił sobie własne sruby i własny klucz do nich-nietypowy rozmiar. jeden klucz za mały, inny za duzy. Nie ma opcji dopasowania..

 

Podpytaj proszę znajomego ile takie coś kosztuje, bo tym byłbym zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił to 4lata temu jak pracował na praktykach na tokarce :D

Szef użyczył tylko towaru który troszkę kosztował-stal z dodatkami irydu, wanadu i tytanu.. Jakieś takie cuda chemiczne do stali i jakaś firma im to dostarczyła do jakiejś ramy, a z resztek stworzyli taki dodatek, za co dostał kumpel dyplom w wyższej szkole inżynierii chemicznej, praca z tytułem "Właściwości chemiczne metali"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupiłem swoje auto miałem tez te śrubki (szpilki)anty...zechciało mi się malowac zaciski i na pierwszej śrubie rozwaliłem ori klucz do nich

na szczęscie robiłem to na warsztacie...kolega mechanik odkręcił mi te cztery śruby(po jednej w kazdym kole) w 3 minuty dwoma prostymi narzędziami,nie powiem czym i jak aby tu nikogo nie uczyć ale ...śmiech na sali jak ktoś wie jak.a złodziej napewno wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się zdarzyło, że nad jeziorem trafiłem cztery kapcie (miejscowi rozsypali gwoździe) i nie było jak zmienić kół, też wpadł kolega z narzędziami i dosyć szybko (około godziny, robiąc to spokojnie i powoli) sobie poradził...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...