Skocz do zawartości

mac audio mp 300 reflex czy sw stx 12.2.500


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 2 głośniki Mac audio wraz z orginalna skrzynia aktualnie włożyłem w nią stxa i szczerze różnicy jako takiej nie odczuwam... Niby stx mocniejszy ale tego nie słychać , jakość obydwu jest wg. Mnie na niskim poziomie . Chciałem was zapytać co teoretyycznie zagrałob y lepiej? fakt faktem dostawały zaledwie 140rmsu. Czekam na wasze opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nic nie usłyszysz, bo temat jest z typu "KOSZ". Co ma być słychać ? Moc ? Jakie masz strojenie i litraż skrzyni ? Jak nie wiesz, to po co zakładasz temat bez sensu, ładu i składu ? Myślisz, że jak głośnik mocniejszy zapodasz pod taki sam wzmacniacz, to będzie co ? Poczytaj zanim zapytasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby stx mocniejszy ale tego nie słychać

a dlaczego ma byc slychac?

przeciez moc glosnika nie jest wyznacznikiem glosnosci!

 

w jakiej skrzyni je masz?

 

fakt faktem dostawały zaledwie 140rmsu. Czekam na wasze opinie

albo zmien wzmacniacz albo zmien glosniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle zrozumieliście nie chodzi mi o moc a o jakość skrzynia z mojego wyliczenia ma 57l a strojenie nie mam pojęcia bo w necie brak danych , da rade jakoś to sprawdzić ?. Dzięki ze tak mnie zjechaliscie to tylko pytania od tego są chyba fora pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ze tak mnie zjechaliscie to tylko pytania od tego są chyba fora pzdr

Lepiej już nikomu nie tłumacz, od czego są Fora... a poczytaj regulamin danego Forum. Podajesz 0 informacji i czego się spodziewałeś, że Cię ktoś będzie głaskał ? Zakładając temat trzeba podać wymagane i potrzebne dane, Ty nie podałeś - masz tego skutek :) Nie wkłada się zakupionego głośnika do przypadkowej skrzyni (tym bardziej Bass Reflex). Skrzynia pod dany głośnik musi mieć odpowiedni litraż i strojenie (zgodnie z zaleceniami producenta, lub metodą odsłuchów). Żeby ją obliczyć, potrzebne są parametry T/S. Wkładając głośnik do skrzyni zrobionej na pałę, można zrobić z głośnika buczydło, a nie subwoofer. 140 wat z pieca, to można podłączyć Intertechnika MDS 08, a nie 12" STX - to jest ze 3 x za mało na ten głośnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojego wyliczenia ma 57l

ale to raczej nie ta? http://www.audiosklep.pl/mac-audio-mp-box-300-p-653.html

 

jezeli ten mac w obudowie kosztuje 200-250zl a STX za 150zl bije na glowe konkurencje nawet za 500zl to... albo masz cos nie tak ze sprzetem albo...

 

http://www.work4web.hu/pic/apro/9181.jpg

taki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie, nic z tych rzeczy , slucham muzyki dla siebie dlatego oczekiwalem miesistego niskiego basu. Slyszalem pare fajnych sprzecikow.

A ta skrzynie maca wraz ze wzmacniaczem blaupunkta gta 200 kupilem okazyjnie za smieszny PLN , wiec dlatego takowy posiadam aktualnie, plus stx'a ktorego kupilem nie dawno, teraz musze troche poczekac i zbic zalecana skrzynie wtedy zmienie wzmacniacz i moze moje oczekiwania sie spełnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...