Skocz do zawartości

Rower audio powraca :)


1500VA80A
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dobrze, że ja nigdzie na plaży czy nad woda nie trafiłem na kogoś takiego bo bym nerwowo nie wytrzymał...

 

Morfi to tak jak ja długo bym nie usiedział jakby mi ktoś napierdal.ł czymś takim nach uchem na szybko bym to zdemontował i to razem z tym wózkiem i rowerem sorki ale dla mnie jak jadę nad wodę i chce sluchać muzyki to biorę IPod-a i podłączam pod małe głośniki i w zupełności wystarcza i nikomu nie przeszkadza bo sam tam nie jestem.

 

p.s. dla mnie projekt mija się z celem ale dobrze że kolega coś robi bedzie miał doświadczenie bo jak napisał planuje za jakiś czas auto kupić więc sprzęt się przyda powodzonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jutro jak wrócę z PZ wezmę w końcu aparat i nagram w 720 :) nad wodę akurat z tym nie jeżdżę, ale czasem na osiedlu albo pojadę do kolegi na osiedle na takie boisko małe i ludziom to nie przeszkadza :)

 

I jest więcej pomysłów jest :), ale prawdopodobnie to jest jedyny tak głośny i zrobiony rower w PL hehe, a co do użytkowników wyżej elektronika/audio to moja pasja od dziecka :)

 

Aaaa to co na tym filmie to nie nawet połowa tego co to potrafi, sygnał szedł z komórki... jak wiadomo ma słaby sygnał, dzisiaj zamontowałem radio jvc 4kan :D i jest moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"prawdopodobnie to jest jedyny tak głośny i zrobiony rower w PL hehe"

 

hehe dobre żarty

 

 

 

 

"chce sluchać muzyki to biorę IPod-a i podłączam pod małe głośniki i w zupełności wystarcza i nikomu nie przeszkadza bo sam tam nie jestem"

 

Skoro już zauważyłeś że nie jesteś sam to załóż słuchawki! od razu przypomina mi się filmik "DJe bez słuchawek"

 

 

 

Co do projektu autora, jest spoko jeśli jest wykorzystywany z głową gdzieś na działce przy grillu ale jeśli na ścieżce rowerowej to jestem przeciwny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"prawdopodobnie to jest jedyny tak głośny i zrobiony rower w PL hehe"

 

hehe dobre żarty

 

 

 

 

"chce sluchać muzyki to biorę IPod-a i podłączam pod małe głośniki i w zupełności wystarcza i nikomu nie przeszkadza bo sam tam nie jestem"

 

Skoro już zauważyłeś że nie jesteś sam to załóż słuchawki! od razu przypomina mi się filmik "DJe bez słuchawek"

 

 

 

Co do projektu autora, jest spoko jeśli jest wykorzystywany z głową gdzieś na działce przy grillu ale jeśli na ścieżce rowerowej to jestem przeciwny

 

No na YT nie znajdziesz w Polsce podobnego kolego :) a do gościa 2x wyżej, dla mnie wiocha to takie miejsce, gdzie nie ma sklepów, mało ludzi i głównie hodowla bydła :) nie wiem jak dla cb to może być wiocha :D Ja jestem pozytywny i wgl nie zwracam uwagi na negatywne komentarze i opinię ludzi :)A w świetle prawa jak to wygląda, pytałem się znajomych z policji i mówią, że nic mi nie mogą zrobić bo nie ma na to paragrafu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz sie słówek jak rzep psiego ogona. Wiocha - obciach, wstyd, w tym przypadku nieestetyczne wykonanie.

Co do znajomych z policji to stwierdzenie "głupi czy z policji" chyba cos w sobie prawdy ma.

 

Art 51. KW:

§ 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w świetle prawa jak to wygląda, pytałem się znajomych z policji i mówią, że nic mi nie mogą zrobić bo nie ma na to paragrafu.

 

niektóre "tuki" z policji nawet nie znają paragrafów ale to norma w polsce wielcy panowie policjanci o takich gościach bez wykształcenia to by niezłą książkę by można napisać sam kilka razy się spotkałem z takimi nieukami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wyście się tak chłopaka czepili? Jeździ Wam pod oknami czy co? :P Dla mnie typ jest pozytywny. Chciał, wymyślił, zrobił i o dziwo to działa. A ilu z Was jest "szafowymi kolekcjonerami" sprzętu którzy zbierają klocki od lat i czasami tylko sobie na nie patrzą bo instalacji doczekać się nie można... Póki mi kolega z WA(wózek-audio) nie zaparkuje pod oknami popieram projekcik! :wink:

 

 

niektóre "tuki" z policji nawet nie znają paragrafów ale to norma w polsce wielcy panowie policjanci o takich gościach bez wykształcenia to by niezłą książkę by można napisać sam kilka razy się spotkałem z takimi nieukami.

 

niestety w każdym zawodzie takich znajdziesz... To nie jest normą tylko w Policji. A jak chcesz przeżyć apogeum kretynizmu to idź do jakiegoś urzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przynajmniej ma pasje i zajawke.

 

heheh... Grubo! Lubię pozytywnie zakręconych ludzi a najlepsze jest to w tym wózku... Rower go ciągnie a kinetik na pokładzie... :rotfl:

 

p.s. dla mnie projekt mija się z celem

 

A dlaczego mija się z celem? Widziałeś gdzieś wcześniej przenośnie audio w wydaniu estradowym? he? :wink:

 

sygnał szedł z komórki... jak wiadomo ma słaby sygnał

 

Rozwalasz mnie! :D:super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrsaint chodzi mi dokładnie o to samo! Ale nikt tego chyba nie budował żeby jeździć po bułki do sklepu(no przynajmniej taką mam nadzieję). Ale jak sobie przypomnę jak "za łebka" jeździło się z kolegami na rowerach gdzieś nad dzikie jeziorko żeby popływać i pograć w piłę to już mu zazdroszczę. A wyobraźcie sobie co by było jakby taki wjechał na jakiś Car Audio piknik!! Z tego co widziałem na zdjęciach - wózek przydałby się na pewno:-D Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za miłe i te troszkę zimniejsze słowa :) Rower głównie zbudowałem żeby pokazać, że można, dla jaj, żeby się bawić, z pasji do elektroniki..audio i że nie tylko samochody mogą jeździć i bum bum :) ostatnio zatrzymałem się u kolegów na osiedlu, kolega przyniósł laptopa i zrobiliśmy imprezkę małą i nikt nie miał jakiegokolwiek aleee.Dzisiaj ludzie darli się, że super pomysł, za...ście gra, żeby imprezę gdzieś zrobić :) a niedługo załaduje się film w lepszej jakości na yt.

Na marginesie, z policja problemu nie będę mieć :) prawie wszyscy mnie znają, mama pracuje w sądzie to wiecie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra :) zestaw nie pobiera więcej jak 15A na pełnej k...ie :) mam ustawione tak aby mniej więcej od 7-10A :) cały czas tak głośno nie mam więc nie mogę oszacować czasu, ale około min 2 do XX zależy jaki będzie pobór :) Grałem ostatnio dość głośno i po 3 godzinach jeszcze dawał radę aku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...