Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z doborem suba pod skrzynie o wymiarach 500 x 350 x 330 (szer/wys/gł)Siedzi w niej aktualnie glosnik mac audio , skrzynia jest orginalna pod ten glosnik , dokladnie Mac Audio MP Reflex 300 Chcialbym włożyc inny sub do tej skrzyni gdyz nie jestem zadowolony z jakosci. Wzmacniacz ktory napedza szkrzynie to blaupunkt gta 200 flash

 

czyli skromne 140 rms na mostku. Wiecej mi nie potrzeba.Chcialbym cos do max 200rms.

 

 

Jak widac skrzet jest kicha :) wiem , ale kupilem okazyje zeby cos pląkało na chwile obecną.

 

Z czasem mam konkretniejsze plany .

 

 

 

Z gory dziekuje i prosze o pomoc.

 

ps. chcialbym jeszcze zapytac o wygluszenie skrzynie bo z tego co zauwazylem ta skrzynia w srodku jest goła. Czym moge ją wypchac? czy wogole warto?

 

Nie pogrubiamy ;)

pozdro gilotyn@

Edytowane przez Gilotyn@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, trzeba było jeszcze każdą literę innym kolorem pierdyknąć...

Chcialbym włożyc inny sub do tej skrzyni

Sklep lepiej drugą skrzynie.

ps. chcialbym jeszcze zapytac o wygluszenie skrzynie bo z tego co zauwazylem ta skrzynia w srodku jest goła. Czym moge ją wypchac? czy wogole warto?

Jeżeli to b-r to nie ruszaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sry ale cos mi sie klawa pierdzieli, i dlatego tak to wygląda.

 

Co do skrzyni wolalbym na gotowe bo nie mam za bardzo czasu na zabawe ze struganiem czegos nowego otb.

Napewno jakiś glosnik by pasował do niej. Nawet w to nie wątpie.

Moglbys cos zaproponiwac? Rewelacji i tak nie bedzie ale moze chciaz ciut lepiej. Ten glosnik aktualnie ktory mam , brakuje mu zejscia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazasz ze fabryczna skrzynia jest kiepska? slychaleliscie/slyszales moze ten glosnik jak gra? wg mnie kiepsko.. ;/

 

uwazasz ze fabryczna skrzynia jest kiepska? slyszeliscie/slyszales moze ten glosnik jak gra? wg mnie kiepsko.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadome ze nic nie osiagne ale słabiutkim rockfordem fosgate 1412 ktory ma smieszne 100rms osiągne wiecej niz tym mac audio , napewno zyskalbym na jakosci zrobiloby sie cieplej. Chetnie odkupilbym 12w0 w dobrej cenie, kiedys udalo mi sie kupic za 120zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu. Od siebie z całego serca polecam Mivoc'a XAW 210HC. Wiem, ciężko dostać ale naprawdę warto się trochę pomęczyć w szukaniu tego zacnego suba :wink: Gra mocno, nisko (dla mnie nawet bardzo jak na 8") i zróżnicowanie.

 

chetnie odkupilbym taki glosnik za dobra cene..

Jak dobrze poszukasz/trafisz kupisz go za ok. 200zł. Edytowane przez BrianGtx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...