Skocz do zawartości

Zmiana radia


raven42
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje kupić radio, tylko nie wiem ile będzie kosztowało z tymi parametrami jakie ja chcę.

 

Radio musi mieć:

 

- USB

 

- karty pamięci ( dowolny rodzaj )

 

- wysuwający się ekran 7'

 

- radio 1 din

 

- co najmniej 2 wyjścia rca na wzmacniacz

 

- muszą działać filmy i teledyski w różnych popularnych formatach avi, mp4

 

- jakość dźwięku musi być przyzwoita

 

- kupię na raty

 

- przewijanie utworów musi być łatwe i przyjemne jak np w winampie

 

- tak samo musi byc przegladanie całych katalogów z utworami

 

- radio musi odtwarzać przynajmniej jeden jakościowy format (acc. (czy jakoś tak) , albo flac czy waw)

 

- nawigacji być nie musi ale jak będzie to ok

 

- pilot też może być ale jak nie bedzie to spoko

 

- no i zdejmowany panel musi być

 

- i jeszcze bluetooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje kupić radio, tylko nie wiem ile będzie kosztowało z tymi parametrami jakie ja chcę.

 

Radio musi mieć:

 

- USB

......

- i jeszcze bluetooth

 

I co jeszcze? :rotfl:

Piszesz poważnie, czy se jaja z nas robisz?

Dobrze, że powalla jeszcze śpi i temat jest otwarty, to mogę se coś napisać z rańca przy kawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie spie , nie spie , juz nawet zubry w Pszczynie odwiedzilem :) jednak tematu o stacji medialnej dawno nie bylo . Ja sam na ten temat niewiele mam do powiedzenia ale moze ktos wie i napisze . Niby one takie wszystkomajace ale wiem ze do niektorych to trzeba filmiki trzeba specjalnie konwertowac , bo niby AVI to AVI a klopotow potem sporo , a to obraz tnie, a to dzwieku nie ma itd itd .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w czym problem. Chcę żebyście mi doradzili, od tego przeciez jesteście i pawel jak masz narzekac to nie pisz najlepiej nic.

Przedział cenowy to powiedziałbym tak od 1kzł do 2kzł.

 

Aż z nudów i ciekawości poszukałem. Normalnie można teraz dostać co tylko chcesz: GROUND ZERO GZCR755 MON http://allegro.pl/ground-zero-gzcr755-dvd-1din-usb-gw-fv-super-cena-i2420791927.html

Chyba tylko wav nie odtwarza, bo to niewiele radyjek potrafi, a flac to tylko ruski URAL czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- USB

......

- i jeszcze bluetooth

 

... i żebyś ty jeszcze gotować umiała :rotfl:

 

 

Tak na poważnie, to ten w/w GROUND ZERO GZCR755 jest w przyzwoitek cenie, ale brak GPS. W podobnej cenie jest PEIYING PY-9905, ma obsługę automapy, ale chyba tylko jedno wyjście na wzmacniacz na suba, ale tu można jeszcze kupić jakiś wzmak z Hi-Input. Nie wiem czy znajdziesz coś jeszcze innego ciekawego, obie propozycje są w miarę niedrogie. Szkoda, że GMS nie ma nic z 1din, może miałby coś do zaproponowania.

Popatrz na allegro czy czegoś jeszcze nie ma i przejedz się po sklepach, potestuj, pooglądaj, po... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Peying jest ciekawą propozycją dla mnie, a w specyfikacji pisze ze ma 4 wyjscia rca więc spoko. Cena kusząca tylko ciekaw jestem na ile solidnie jest zrobiona cała konstrukcja.

Peying to chyba dość solidna firma, co myślicie?

 

Tutaj macie link do tego radia :)

 

http://allegro.pl/radio-peiying-py-9905-cd-dvd-mp4-divx-usb-sd-4928-i2438552286.html (mam nadzieje że żadnego warna nie dostane) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laurenth1981

Dysponując gotówką w takim budżecie jaki chcesz przeznaczyć (do 2tyś pln) wybrałbym coś firmowego - Alpine, Clarion itd...

Peiying-owi jakoś nie ufam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peiying-owi jakoś nie ufam ;)

 

ani ja :). A tak na serio to dla mnie "Piździng" to żadna firma i stacja za 1270pln która ma wszystko to trochę tanio patrząc na firmowe radia Alpine,Pioneer,Clarion,Kenwood których ceny są dużo wyższe sądzę że mają lepsze wykonanie, dźwięk wygląd itd no i wiadomo co firma to firma ale to kolega raven42 dokonuje wyboru ja osobiście w zyciu bym tego wynalazku nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...