Skocz do zawartości

Troszkę sprzętu


Sinsemillaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. μ-Dimension ProX 500.24

Bardzo fajny piecyk, używany od nowości (zakupiony za granicą w listopadzie ubiegłego roku), posiadam do niego pudełko.

Wzmacniacz cały czas w pracował w zabudowie, stan bdb. Zasilał 2 komplety Morel Tempo 6 i w tym duecie spisywał się wyśmienicie.

Brakuje jedynie jednej śrubki na imbus od bocznej czarnej listwy maskującej, ale nie przeszkadza to w użytkowaniu!

 

Cena: 780 zł

 

2. Alpine PDX-1.1000

Piecyk dostałem w rozliczeniu od znajomego. Stan wizualny dostateczny, technicznie 100% sprawny.

Zaletą są jego małe wymiary jak na tę klasę.

 

Cena: 700 zł

 

3. 2x μ-Dimension RM 208 SL

Używane w jednej obudowie (w duecie). Całkiem fajne, punktualne suby. Pokazały co potrafią dopiero po dłuższym rozegraniu, obalając większość mitów o sztucznym brzmieniu i muleniu.

W jednej sztuce brak piankowego pierścienia z logo firmy na brzegu kosza (nie przeszkadza w użytkowaniu!)

Stan bardzo dobry (technicznie i wizualnie)

 

Cena: 1 szt. 350 zł, za ten bez pierścienia piankowego 300 zł.

Oba w komplecie oddam za 600 zł

 

4. Hertz ML280

Zacne tweeterki. Niestety nie zdążyłem poznać do końca ich możliwości w 2 drogach, gdyż zmiana samochodu zmienia koncepcję - tweetery idą na sprzedaż.

Całkiem fajny tweeter, mimo niskiego fs'a (mozliwosc zmiany czestotliwosci rezonansowej poprzez zmianę tylnej komory - w zestawie po dwie na tweeter) raczej do przycięcia w okolicach 3,2khz odwdzięczy się bardzo szczegółowym graniem, raczej nie charakterystycznym dla Hertza, lecz cieplejszym i delikatniejszym. W końcu to najwyższa seria producenta.

Stan idealny, używane 3 miesiące z głową.

W komplecie wszystko co daje producent: walizka, 2 tweetery, 4 komory, pierscienie mocujące z alu, nakrętki na pierścienie, kartkę z pomiarami oraz instrukcję.

 

Cena: 780 zł

 

5 Średniaki HERTZ HL70

Średniaki nowe, nie używane, kupione od kolegi z forum jakiś czas temu z myślą zabudowy, lecz zmieniła się koncepcja i sprzedaję je nowe.

Fajna alternatywa dla droższej konkurencji.

 

Cena: 240 zł

 

6. Kondensator Signat 1F.

Używamy dłuższy czas w zabudowie (ok. 9 miesięcy), stan dobry+.

 

Cena: 90 zł

 

7. Kondensator Hollywood 1F

JW, stan bardzo dobry

 

Cena: 120 zł

 

8. Pioneer DEH-P88RS

Stan bardzo dobry, pełny zestaw od producenta.

 

Cena: 1000 zł

 

9. Woofery Morel Dotech Ovation 6

nówki sztuki, nie używane, sprowadzone

 

Cena: 600 zł

 

10. Tweetery Phase Audiophile + zwrotki

stan wizualny dobry, technicznie bardzo dobry.

Fajny tweeterek w dobrych pieniądzach

 

Cena: 170 zł

 

11. Procesor dźwięku PXA-h100 ALPINE IMPRINT

Procesor używany. Kupiony jakiś czas temu do mojego systemu, lecz zmieniłem samochód, a wcześniej koncepcję i leżał sobie zapomniany. Miał współpracować z 9884r.

 

Stan wizualny dobry, technicznie 100% sprawny,

 

W komplecie:

procesor

wiązka zasilania

kabel ai-net

pudełko wraz z wytłoczką

 

Cena: 400 zł

 

12. Radio LG LAC 2800r

Radioodtwarzacz w stanie idealnym!

Był w samochodzie, który zakupiłem niedawno, sprzedaję, gdyż jest mi zbędne.

Nie posiadam nic więcej do niego, tylko samo radio z ramką montażową i ramką ozdobną.

Zdjęcie nie oddaje w 100% stanu wizualnego, w rzeczywistości wygląda lepiej.

 

Cena: 120 zł

 

Kilka aukcji trafiło na allegro:

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=12991544

 

W razie pytań proszę o kontakt tylko na PW. Nie mogę odbierać telefonów w czasie dnia, gdyż jestem zajęty codziennie do 18. Postaram się odpisywać.

Zdjęcia dla zainteresowanych na e-mail, bądź jutro powinny się pojawić w tym temacie (brak czasu ;/)

 

Paczki zabezpieczam jak tylko się da, wysyłka w ciągu 48h.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...