Skocz do zawartości

Jakie Parametry?? JBL GT5-12


speedy1wrx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, babcia google się kłania po raz kolejny :kwasny: Więc instrukcja:

1. Otwierasz stronkę www.google.pl i wpisujesz tam: JBL GT5-12 Vas (zresztą można też inaczej).

2. Wyskakują wyniki i klikasz w pierwszy link, tu jakiś ebay http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...em=350105946635

3. mniej więcej w połowie stronki masz parametry :hyhy:

 

Vas 100.45L

Qts 0.43

Fs 24.75Hz

Qes 0.46

Qms 6.46

 

pozdro i zapraszamy do zadawania pytań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze wiesz jaka jest do niego najlepsza skrzynia?? Closed czy open?? i jaki litrarz..mam program WINSD ale wydaje mi sie ze chyba nie zbyt dobrze mi liczy ...co do muzyki jakiej slucham to rozna roznista...co wpadnie w ucho i tu mam problem bo wiem ze w otwartej przy techno moze mi sie ociagac :kwasny: chcialbym zeby mi nisko schodzil...ale bass byl zarazem szybki...i czy wogole ten model jest dosc dobry??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ten głośniczek w zamkniętej skrzynce i moim zdaniem za tą cenę to gra dobrze, zaraz mnie pewnie za to zjedzą na forum, ale moje zdanie jest właśnie takie :kwasny: Chyba najlepiej wpakować do zamkniętej tak z 26-28L netto (głośnik zajmuje coś około 2l, trzeba dodać), będzie szybki, czyli do różnej muzy jak znalazł. Albo zejście, albo szybkość coś trzeba wybrać.

 

[ Dodano: 2008-10-26, 21:04 ]

a czym chcesz to napędzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego jeszcze nie wiem kupuje od qmpla sony mial go w golfie pod xplodem i gral swietnie..a jaka ma moc nie mam pojecie nie znam modelu..jak sie dowiem cos wiecej na temat wzmaka to napisze :kwasny:

 

[ Dodano: 2008-10-26, 21:26 ]

Mowiles ze skrzynka to jakies 28 litrow...obliczylem wlasnie pojemnosc w WINISD Dla Closed pokazal mi 59 litrow?? tak ze juz nie wiem...bede robil dwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 2008-10-26, 21:26 ]

Mowiles ze skrzynka to jakies 28 litrow...obliczylem wlasnie pojemnosc w WINISD Dla Closed pokazal mi 59 litrow?? tak ze juz nie wiem...bede robil dwie :kwasny:

 

Mówiłeś, że masz większa skrzynke, to możesz ją sprawdzić, bo to nic nie kosztuje, jak chcesz robić nową to policzymy dokładnie. WinISD jest dobrym programem, ale pokazuje on skrzynkę w której głośnik będzie miał jak najbardziej liniową charakterystykę ... To Ty powinieneś ją zaprojektować opierając się na wykresach, typie muzyki itp.

 

[ Dodano: 2008-10-26, 22:11 ]

zomer1980, No trudno, jak już ma głośnik, to trudno, tragedia nie jest, a za tą cenę nawet niezły jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...