Skocz do zawartości

PG Audio - trochę info o sprzęcie tej firmy


xTrEmE_BaSs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja właśnie mam tego PG (1512pro)co miał IGE a w między czasie przeszedł przez ręce Młodego :kwasny:

 

Przyznać trzeba, że do najszybszych to on nie należy (masa układy drgającego sporo ponad 0,5kg) ale jak mu sie da 1-1,5kW to ładnie potrafi zatrząść w rapie :hyhy:

Porównanie yakuzy to nawet nie słyszałem nisko strojonej yakuzy wszystko okolice 40-45Hz, PG mam w 110l@32Hz, ale też planuje sklepać jakąś pseudo dragową skrzynkę i zmierzyć go i zobaczymy ile wyciśnie w Clio

 

Ogólnie głośniczek jak pod mój gust i za tą kasę to pasuje bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto kupuje takie glosniki do sluchania disco kto kupuje do normalnego sluchania

 

jesli chodzi o PG to chinczyk,niezle zrobiony,yakuz-e duzo do niego brakuje(bo tez mialem),ma swoje wady ale patrzac na cene to jest grubo,cewka bardzo wytrzymala,zaznaczam ze mowie o 1512pro ktorego mialem a sa one praktycznie nie do zdobycia ja wiem ze sa jeszcze 2-3sztuki w pl

 

zapewne tobie chodzi o 1514 a to z deka slabszy model,osobiscie nie mialem z nim doczynienia ale mysle ze z yakuz-a spokojnie moze konkurowac a pewno bedzie nawet lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do PG Audio to tak z czystej ciekawości chciałem zapytać :kwasny:

i tak na początek to starczy heh.. dużo naoglądałem się o tym pg audio i w pewnym momencie trafiłem na SPL Dream Jackson 1200N ładnie ruszają dachem

co narobi więcej dB niż te pg audio pod DOBRYM napędem?

p.S a chociażby to magmy można przyrównać te pg audio?

[edit: nie dostanę jadzi :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociażby to magmy można przyrównać te pg audio

Oj EQ to zupełnie inna półka jednak robi więcej hałasu,ale też i jakościowo jest lepszy od PG,

Co do jacksona (bo pewnie o moim piszesz, bo o innym w PL nie słyszałem) to nawet nie mam czasu sie nim zająć (lekko zmodzić magnes i zawieszenia) :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...