Skocz do zawartości

Lanzar


prtsc11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co myślicie o tym głośniku?? Lanzar MAXP84 20 cm. Do tego skrzynia zamknięta.

Da rade uzyskać z niego miękki bass?? http://www.astra-g.pl/images/smilies/smile.gif Wzmacniacz mam peiyinga B4C110R no i głośnik 300A10 peiyinga i właśnie mam okazje się go pozbyć;) wiec pomyślałem o czymś innym nie za drogim tak do 200zł bo więcej mi na razie fundusze nie pozwalają a i czymś nie za dużym bo 30 cm to za wiele.http://www.astra-g.pl/images/smilies/smile.gif Sądzę że z takiej 20 też da się coś wyciągnąć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szczerze? Z deszczu pod rynne :)

2 chinczyki zasilane chinczykiem.. 12cali kontra 8cali.. Nie widac roznicy?

Zostaw 300A10 w skrzyni zamknietej, bo zmiana na lanzar max nie poprawi jakosci a zmniejszy ci tylko łupnięcie.

To jak zmiana z fiata punto na seicento.. Nic po za lepszym przyśpieszeniem bo cienias lzejszy.. (porównując ten sam silnik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zmien też wzmaka.. To najsłabsze ogniwo w tym wypadku bo ta seria peiyinga to tylko prucie prądem a dźwięk to wiesz.. Jak w "erze"..

A jakie radio? Coś w koncu generuje sygnał.. Jak masz słaby sygnał wychodzący z radia, dasz dalej kiepski wzmak, to i hi-end na subwooferze ci nie pomoże..

Audio w samochodzi to jak obiekt zamknięty - zawsze znajdzie sie gdzieś najsłabsze ogniwo.

Poczytaj ogolnie pare tematów na forum - systemy, jak złożone, z czego.

 

Wiadomo że niektóre rzeczy a zwłaszcza ceny przerażają ale wiele osób szuka czegoś jak "rzeczy używane" i kupuje coś stosownego, w dobrej jakości, w cenie chińskich śmieci zalewających nasz rynek "popularnych" sklepów. Eliminujac małe błędy dojdziesz do wyższych lotów Audio i będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No radio tez nie mam dobre:) Tez peiyinga :) Nie wiedziałem co kupić bo każdy mówił co innego o innych markach:) Ogólnie to całość mam peiyinga:) Odseparowany przód :) radio :) wzmak i soobwofer :) Czyli wychodzi na to że całość musze wymienić:) To może zaczniemy od przodu...:) Jakie radyjko byście polecili i głośniki na przód?? Rozmiar mam 16,5 cm:) To wszystko sprzedam, dołoże i zamiast soobwofera kupie radio i głośniki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega demo car zrobił :P

przynajmniej podejście jest dobre, sprzedać wszystko dołożyć i kupić coś dobrego :)

Zależy jakie masz wymagania od sprzętu, czy nowe czy używane?

W zasadzie na twoje pytania są odpowiedzi na forum, a jak moderator wpadnie to i tak pewnie zamknie temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze cos bardziej z kenwooda.. Ktos na forum sprzedawał kenia 7531 w jakiejs rozsądnej cenie. Nie bierz pod uwage nowych radyjek w tej cenie-rownie dobrze w 300zł masz peiyinga, a nowe cuda w tej cenie to w sumie ta sama jakosc cena. Wyzsza cena to najwyżej dopłata za znaczek na "firmowym" radiu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No drzwi mam wygłuszon tylko że pianką

Nie wiem co to za sposób, ale jak przyłożysz się do dobrego wygłuszenia to odwdzięczy ci się za każdy razem gdy będziesz włączał radio :)

Helixy pod radiem zagrają dobrze, a pod odpowiednim wzmacniaczem jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...