Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pare pytań dla was bo w ogóle nie znam sie na car audio.

 

Chciałbym do swojego matizka kupić jakieś radio i głośniki na przód w cenie około 500zł.

 

Myślałem nad takimi radiami:

 

SONY CDX-GT450U Radio CD/Mp3/USB NOWE GWARANCJA (2396534201) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

RADIO SAMOCHODOWE Philips CEM2000X MP3 USB PILOT (2401155954) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pioneer DEH-1400UB Radio CD USB HIT 2012 R ! ! ! (2415183432) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

i nad takimi głośnikami:

 

Zestaw głośników Hertz DSK-165 diECi 165MM/160W (2400773398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kultowe Helix B 62C + Dystanse i Kurier GRATIS!!! (2389991198) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

PowerBass S-6C WYSYŁKA GRATIS !!! (2388208508) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

NOWE! ALPINE SPG-17C2 MAX 240W 165MM GW24M! (2396258529) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2012! GLOSNIKI PIONEER TS-E1702i 17CM 180W GW24M! (2403792407) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

Nie chcę kupywać do tego ani tuby ani wzmacniacza. Co będzie najlepszym kupnem?

 

Z góry dzięki za informacje : ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z glosnikow przednich DLS R6A badz Hertze HSK

czy kolega przeczytal pierwszy post?

R6A za 250zl pod radio?!

 

nowej odslony helixow nie sluchalem, ale sa lepsze glosniki od tego

 

zobacz diory - 160zl z wysylka!

gra bardzo ciekawie, ale nie wiem jak sie sprawdzi pod radiem

 

rowniez http://www.elmuz.com.pl/sklep/index.php?p217,sck-65 to gra bardzo dobrze ale nie wiem czy zagra basem pod radiem

 

a co z ama + mission? wystarczy 25w? bo zestawik miesci sie w budzecie a blisko mu do R6A (stylem grania) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie na początek maty i wygłusz dzwi a audio ci sie poprawi bez kupowania sprzętu o milion procent.

popieram,ja po samym wygłuszeniu podpiąłem na próbę ori głosniki pod jakieś budżetowe radio i była już mega różnica która nie jednemu by starczyła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morfi nie niszcz legendy do sprzedaż spadnie.

 

zlemos bez poprawnego montażu każde głośniki zagrają słabo, fakt jedne trochę lepiej od beznadziejności inne już całkiem beznadziejnie. Ale jak się dobrze to zamontuje tzn. wygłuszy drzwi to nawet tanie głośniki zjedą znacznie droższe niepoprawnie zamontowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kolega przeczytal pierwszy post?

R6A za 250zl pod radio?

 

Tak czytalem pierwszy post. A czy kolega przeczytal dokladnie do czego sie odnioslem w swojej wypowiedzi ? O ile pamietam to chyba zgodzilem sie z opinia burego i dodalem tam ze jednak moglby zaoszczedzic troszke i kupic cos lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilu zgodzisz się chyba, że sposób zamontowania głośnika gra pierwsze skrzypce?

Od zawszę wiadomo ze tani, dobrze zamontowany głośnik zagra lepiej od drogiego, słabo zamontowanego i zestrojonego.

 

Nie zmienai to faktu, ze Morfi przesadzil z tym porownaniem :)

 

Ale Ciiii, przecie to profesjonalista, wie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli moge wtracic swoje 3 grosze, oczywiscie nikgo nie bronie ani nikogo nie ganie.... mnie tam to zwisa :P ale zanim przyszły do mnie Dynamity (woofery) to mialem okazje pojezdzic troche z AMA'ami - byl "lekki" mezalians w polaczeniu z Esotarem na górze :P no ale coż trzeba bylo sobie posluchac furki :D niż jezdzić w ciszy. Ale sorry w pieniądzach jakie kosztuja (90 PLN komplet) to litości niech ktoś mi wskażę cos lepszego? Wiem ten woofer zdecydowanie bardziej sie nadaje do 3 drog niz do 2 ale jakie komplety "NOWE" w cenie do 500 czy nawet troche wiecej złotych są takie rewelacyjne że czeszą duzo drozsze zestawy i grają wszystko co glosniki powinny grac w swoich zakresach???? zadne. Glosniki fajnie grają dołem i kick tez jest wyrazny troszkę gorzej ze srednicą ale nie oczekujmy cudów w tej cenie. Ja bym sprobowal nie drogiego polaczenia ale trochę lepszego niz z missionem np. zamiast missiona wrzucic Carpower'a DT284, bardzo fajny tweeter, sluchalem go u paru osob i mnie duzo bardziej sie podobał niż chociazby duzo droższy Helix z zestawu Precision P1 (czy cos takiego) ten Carpower nowy kosztuje chyba cos ok. 250 PLN + 90 PLN na AMA'e i pare zlociszy wydac na jąkąs zwrotke i można zrobić przyzwoite granie w tej cenie. Gdzie jak kogos nie stać na duzo drozsze komplety a robi sobie tanim kosztem jakies granie w samochodzie ("troche" lepsze od fabrycznego) lub też zaczyna zabawe z CA to czemu nie na początek??

 

Także wyluzujcie troche bo wszyscy sie spinają nad tą AMA'ą jak nie wiem co, powiedzmy sobie szczerze nie mo co ich zestawiać z wooferami za 700+ bo to nie ten segment ale też nie przesadzajmy że są do dupy bo nie są.

Tak troche żartem :P może ARC wydobył z nich to super tchnienie :P :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ten woofer zdecydowanie bardziej sie nadaje do 3 drog niz do 2 ale jakie komplety "NOWE" w cenie do 500 czy nawet troche wiecej złotych są takie rewelacyjne że czeszą duzo drozsze zestawy i grają wszystko co glosniki powinny grac w swoich zakresach????

woofer z DLS R6A :)

 

 

Ps. nikt nie wie ile taka "NOWA" mAMA kosztowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woofer z DLS R6A :)

Ale oficjalna cena nowych wooferów z DLS'a to koszt o ile dobrze pamietam to 519 PLN (dystrybutora)

 

Ps. nikt nie wie ile taka "NOWA" mAMA kosztowała.

 

Ja nie wiem bo nie ma ich juz chyba w sprzedaży tak jak DLS natomiast jest do nich dostep i wiem ze chyba kosztuja 90 PLN więc jak był bym przed takim wyborem i akurat kierowal sie ceną/możliwosci (jak niektorzy) to przynajmniej dla mnie wybór byłby oczywisty. Spierać sie nie będę co lepsze AMA czy R6A bo Ame mialem przez chwile u siebie i generalnie wiem jak gra a DLS'a sluchalem w innych aplikacjach i tez wiem ze robi robote ale oficjalna roznica miedzy nimi to ponad 4 stówki w ktorych moge kupic w/w Carpowera i zostanie jeszcze troche mając aktywke, lub nie wiele wiecej dokladając do tej roznicy moge miec pasywke.... Takze tak jak mowie nie ma co ich porownywać z duzo drozszymi klockami bo w swojej cenie nie mają konkurencji, tak samo (ale to tez zalezy od wielu czynników) jak R6A w 3 drogach rowniez ma swoja bardzo dobrą opinie w stosunku do duzo drozszych wooferów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem bo nie ma ich juz chyba w sprzedaży tak jak DLS natomiast jest do nich dostep i wiem ze chyba kosztuja 90 PLN więc jak był bym przed takim wyborem i akurat kierowal sie ceną/możliwosci (jak niektorzy) to przynajmniej dla mnie wybór byłby oczywisty.

no tak, ale skoro już tak na to patrzymy, to do DLS też jest "dostęp" i też nie kosztują 500 PLN :)

 

Ja tam nie narzekam ama świetnie się sprzedaje i do tego nowi użytkownicy są zadowoleni.

 

I tylko to mnie w tym momencie interesuje.

no to już wiemy, do której kieszeni PeeLeNy lecą za ame.

 

Ps. odpalcie coś adminowi za promowanie amy :)

 

 

Ps2. stary dobry Alphard też ładnie łupał i nie kosztował 90 pln, tylko 35 :) - kto był na wiośnie, wie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...