Skocz do zawartości

Power Acoustik - z czym to się je?


rj.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Ustawiałem niedawno przebicia w snipie a, że był meczyk i whiskey smakowała wybornie, to w jednej aukcji się pomyliłem i ... wygrałem wczoraj licytację takiego oto piecyka:

Power Acoustik Apache 4APC-960 (cena 33 euro + wysyłka)

Pisałem do sprzedawcy, zgodził się anulować transakcję, jeżeli nie będę go chciał (był zdziwiony, że końcowa cena była taka niska)

Pytanie: co ww firma sobą reprezentuje? Wzmak niby Made in USA, niby old school (1998 rok), ale jakoś tak mało o nim w sieci...

Miał ktoś styczność?

 

Dzięki za jakiekolwiek info.

post-2793-0-34097900-1339446698_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem piecy dwu kanalowy tej firmy dalem chyba nie cale 100zl i suba w mostku uczciwie napedza a mial co robic bo najpierw pedzil Hertza ML 2500 ktory jest bardzo ciezki do zasilenia a pozniej mojego obecnego RF HX2 10' i mocy nie brakowalo. Nawet testowalem go pod przodem ale tutaj nie zachwycil , malo precyzyjny syczacy , szumiacy ogolnie dosc meczacy na dluzsza mete. Czy warto to juz trudne pytanie za 100zl kupowalem duzo lepsze i bardziej muzykalne wzmaki i takie ktore sobie lepiej radzily z subem i takie co lepiej graly z przodu ale ja gram tylko na okazjach i moja opinia nie jest miarodajna bo mojego aktualnego wzmaka kupilem za 80zl a RF HX2 za 99zl wiec cena 33euro za tego wzmaka plus przesylka to zadna okazja i do innego celu ni.z sprawdzenie albo zasilenie suba lub dla poczatkujacego bym nie bral

 

Mialem tego

http://amp-performance.de/528-Power-Acoustik-HMR-800-2X.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wtrące 2 grosze.Co do piecow sie nie wypowiem bo nie mialem ale co do subow to jestem mile zaskoczony, widzialem jak gra acoustik MOFO 12 i mam na stanie FUBAR12.Mocy w diabla maja suby do przyjecia i nawet dosc przyjemnie graja ale glownie te serie wiemy do czego sie nadaja :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...