Skocz do zawartości

wygluszenie


luk_20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja proponowałbym ok. 40L netto + strojenie na 35-40hz ze średnicą br nie mniejszą niż 10cm.

 

sprawdź miernikiem cewki w subie. Bo może na jednej latasz

Całkiem możliwe że tak ma :D Skoro to słabo gra :D

luk_20, sprawdź to koniecznie a jak nie wiesz jak to zrobić to w instrukcji jest nawet obrazek jak to ma wyglądać.

 

z zewnatrz zmierze i podam

Nas interesuje ile jest wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wymienił ten wzmacniacz i go podpiął pod coś konkretnego ..... lub ewentualnie pod inny wzmacniacz sprawdź .

 

Aha i pytanie :

Czy sam mostkowałeś zmacniacz i podłączenie głośnika ??

Najlepiej pokaż fotke podłączenia kanałów między wzmacniaczem a głośnikiem

 

A ja obstawiam złe podączenie głośnik lata albo na jednej cewce albo na jednym kanale od wzmacniacza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wzmak to monoblok wiec jest jeden kanal, lecz sa na nim dwa plusy i dwa minusy ale podobno to nic nie zmienia. Na glosniku sa 2 plusy i 2 minusy, w sklepie mi odrazu zmostkowal plusy i minusy dajac 2 ohmy. Narazie zmierzylem z zewnatrz: 37x55,5x24x31 ( te dwie ostatnie to dlugosc dolnej i gornej podstawy skrzyni. Bass refleks srednica 7,5 cm dlugosc 12cm

 

skrzynia z mdf, to nie wiem 1.5 cm grubosci nie wiem dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij kolego od sprawdzenia, czy u kolegow ten glosniczek zrobi wieksze zamieszanie. mialem kiedys civic 6 hb i powiem Ci ze mnie tam basu nie brakowalo a mialem tylko 400 rmsu.

jezeli skrzynka u kolegow zagra lepiej, sprawdz ustawienia wzmaka i okablowanie. Jezeli to nie pomoze, trzeba pomyslec o innej paczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel w sklepie ustawial mi wzmaka...i jest o niebo lepiej ale tych niskich tonow troche malo...to bym musial wsadzic refleks o srednicy 10cm i duzo dluzszy?

 

A w srodku scianki powinny byc wylozone gombka? bo ja tego nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji jest napisane ze sr refleksu powinna byc 8,2cm a dlugosc 23cm na 32hz, czy lepiej 10cm na jakies 20cm zeby 35hz bylo?

 

Poprostu pojade do kumpla i poprosze zeby mi uciol drugi port

 

poradzcie mi tylko czy poprosic o taki port o ktorym jest napisane w instrukcji czy ciut inne wymiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zle przeczytalem ale chyba nie ma tu info jak masz wzmak tylko ze mono a jak mono to moze zle spiete , nie widze tez wzmianki o tym jak ustawiony jest gain. Narazie nic nie tnij i nie dokladaj bo mimo ze sprzet niskich lotow to halas robic powinien nawet w closed wiec moze gdzie jest problem z dostarczona moca bo co z tego ze twoj glosnik moze "przyjac" 350wat w rms a kolegow 250wat skoro te waty trzeba dostarczyc bo glosnik sam w sobie nie ma mocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem u kumpla i kazal mi nie sluchac sie instrukcji hertza...tylko kupic rurke pcv i testowac...o tak zrobilem. Lecz najciekawsze jest to ze rurka o takiej samej zewnetrznej srednicy i dlugosci jak port, lepiej gra na rurce. Ale on mowi ze srednica jest ciut mniejsza i dlatego wiec poprosilem zeby uciol mi port taki jak mnialem aluminiowy tylko zamiast 12cm dlugosci to 15 cm. A co wy o tym sadzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie brak funduszy, ale pozniej pomysle o jakims wzmaku np. jbl tak zeby duzo wecej pradu dostal ( na spocie u mnie w Plonsku gosciu co u niego wszystko skladalem startowal z es 300d hertzem z zamknietej obudowie i zapodal mu 700wat rms we wzmaku jbl i to dopiero zagralo, ale ze glosnik to wytrzymal...)

 

narazie prosilbym o pomoc jak zestroic radio ze wzmakiem?tzn. na radiu mam regulacje sub 0-8, lpf 120,85,55 - to wszystko na radiu. I pytanie jak u stawic na radiu? ( wiem ze to mi ma sie podobac ale podpowiedzcie) a na wzmaku na ile lpf? czy na radiu ustawic suba na maksa i na wzmaku wysterowac czy wzmak na maksa a sub na radiu np na 1 wziasc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...