Skocz do zawartości

Carpower HPB-1502 i Pioneer TS-W309


kube_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bm ALX 122sp

 

AXZ w12/15 Nuke

 

Tutaj masz konkretne odp i tego sie trzymaj te posiadałem i wiem ze daja rade a piec i tak w koncu zmienisz na inny i daj sobie siana z tym PB bo tez go miałem kilka dni.... wielkie rozczarowanie.... oczywiscie w BR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde trochę martwi mnie ta firma, jakoś nie darzę jej szacunkiem, ale skoro tak mówicie. Wydawało mi się że te głośniki to raczej tylko dużo zadymy robią niż grają ale być może się myle.. Nie chodzi mi o to żeby był niesamowicie głośny, ale żeby był w miarę dobry do jakościowego grania. Tak ok. 250-300W.

 

A ten wzmak Alpina pociągnie takiego na początek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdzie nie napisałem że chcę pompy i najgłośniejszego głośnika, potrzebuję czegoś z głębokim basem i w miarę żeby to grało. Wiem że w tych pieniądzach nie kupie nie wiadomo czego ale tego też nie oczekuję. Napewno nie szukam głośnika tak głośnego, dlatego się zdziwiłem jak mi polecałeś BM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP mam i leży pewnie od dam go za darmo bo to koło pieca nie stało 450rms

A kura to orzeł ale dobre parametry producenta żeby wcisnąć ten wznak

Jakiemuś wiesniakowi do malucha nie za wstydzajac malucha :)

G się znasz, a pisał będziesz teraz w każdym wątku że... Magnat Combat niszczy wszystko :rotfl: Nie wyjeżdżaj też z wieśniakami :wsciekly: Jak byś trochę poszukał zanim kupiłeś CP, to byś wiedział ile on generuje mocy, tak samo z tym Hi Endowym Łamignatem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze ja go nie kupiłem tylko był w samochodzie który kupiłem

I nie mowie ze magnat niszczy wszystko tylko mowie ze nie ma porównania do CP

Mój znajomy ma jbl 8500 rms (17km) dal za niego ponad 20 tyś

I napewno magnat mu nie dorasta tak samo napewno gorszy od twojego pieca

Ale mi starcza jak na razie mam inne wydatki niż bardzo dobry sprzęt

Aktualnie zmieniam silnik a to spory koszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...