Skocz do zawartości

minimalne przerwy w grze


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problemik wszystko mam podlaczone gra gra gra i nagle jest taka przerwa w grze na ulamek sekundy i znowu gra gra gra i znowu to samo i tak sobie miga czy na radiu czy na cd obojetnie ... czy ma ktos pomysl dlaczego moze sie tak dziac ? bez roznicy czy ruszam kablami czy nie i tak sie tak dzieje .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego swiata jak sobie muzy sluchalem , a tu wjezdza RMF z wiadomosciami ;)

 

Miałem tak samo... W dodatku na radiu głośność komunikatów była o połowe wieksza niż aktualnie słuchanej muzyki... chciałbym widzieć swoja mine :rotfl:

 

PS. Serio sprawdz te komunikaty. Jeszcze powiedz nam czy dzije się to też na postoju? Jeśli tylko podczas jazdy to najprawdopodobniej coś gdzieś nie styka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odgrzeje troche kotleta, radio to samo co wyzej 9833r i malo tego ze przerwie na chwile gre, to czasami slychac dzwiek podczas muzyki jak by ktos skreczowal ta plyta na decku. Plytki tych co slucham chodzily wczesniej bez zarzutu, zdarzalo sie sporadycznie ze zamilknie na chwilke ale zaraz gralo dalej, dla przykladu dodam ze kilka razy przewijalem do tylu specjalnie w to miejsce gdzie akurat pojawila sie wczesniejsza przerwa i gra normalnie tak ze problem plyt bym wykluczyl. Problem ten zaczyna narastac i coraz czesciej sie to zdarza, tego DEMA nie mam wlaczonego bo specjalnie sprawdzalem. Czego to moze byc przyczyna? laser nie domaga? Jest to irytujace bo czlowiek chce sobie w spokoju muzyki posluchac a tu nagle jak by sie dj dorwal do mixera, ostatnio kiedy zdarzaja sie te przerwy w grze czasem muzyka juz pozniej sama z siebie nie leci dalej, wystarczy na pilocie nacisnac pauze po czym naduszam Play i gra od tego momentu gdzie przerwalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...