Skocz do zawartości

Jaki wzmak pod Diora GDS1607 i suba.


KondzioR.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U Rysia jest 4Y450 Eyebrid-a .... i to prawie za darmo w stosunku do tego co sobą reprezentuje.

Popieram, wielu osobom polecałem ten wzmacniacz, ale zwykle się kończy na czymś typy jbl, sony xplode a szkoda :( Sam miałem już 4 wzmacniacze tego producenta i są to świetne wzmacniacze, dla mnie strasznie szczegółowe, mocne, dynamika świetna, sam myślałem wziąć go do zasilenia z przednich kanałów tweeterków, a z tylnych wooferków, ale $$$ brak :/ Na cały system w zupełności wystarczy, podłączyłem Eyebrid 4y80 na moment pod hertza i był dynamit dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/eyebrid-4y450-gwarancja-i2401009853.html

brać? Diory sie podepnie a suba zmostkuję i myśle że będzie OK.

Co do kabli to mam, nie wiem jakie ale podobno nie są made in china i pociągną spoko to :)

A radio to Pioneer DEH-2300UBB, nie taka najniższa półka ale bez rewelacji.. do 4 kanałowego będę musiał adapter zastosować.. ale jestem laik, na początek to wystarczy, z czasem i przypływem pieniędzy będziemy składać coraz lepiej..

 

PS. Jakbym nie musiał kupić felg i gwintu do mojego Polo to było by lepsze auto, ale musze na wszystko po trochę porozkładać :)

no i jeszcze korekta lakieru która wyniesie mnie tyle co wyżej podany wzmacniacz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem tego za 94zł. Ogólnie jest ok, nie rozkleił się, gra dosyć dobrze, trochę buczy momentami, ale rozsądnie ucięty jest znośny. Mowa o BR

Co do diory... nie przeszkadza mi to, że jest forumowym hitem, da się kupić za 150zł nówke i to się liczy :P

To które zestawienie proponujecie na 1wsze audio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies wczesniej pojawil sie Mac MPX 4000 i ktos napisał ze to shit... A ja temu nie przytupne, da sie go wyjac ponizej 200zł czesto i wystarczy nie patrzyc na znaczek a naprawde mozna sie mile zaskoczyc... Ten EYEBIRD wydaje sie tez rosadny ale bez jaj zeby sie nad nimi spuszczac specjalne, w tej kasie taki sam no name jak mac audio...

Na pierwszy zestaw w tak malym samochodziku wyzej wymieniony es200 bylby calkiem ok, w BR oczywiscie bo pozwoli sie rozkrecic i pokazac pazurek, W308 tez fajny ale nie tak miesity jak Hertz...

 

Mile w budzetlidze oczywiscie, jak mialbym wybierac miedzy MPX a axtonem np to nawet bym sie nie zastanawial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja temu nie przytupne, da sie go wyjac ponizej 200zł czesto i wystarczy nie patrzyc na znaczek a naprawde mozna sie mile zaskoczyc... Ten EYEBIRD wydaje sie tez rosadny ale bez jaj zeby sie nad nimi spuszczac specjalne, w tej kasie taki sam no name jak mac audio...

A ja temu nie przytupnę, no name z nazwy, a co do gry, proponuję nabyć jakiegoś eye do pędzenia przodu i posłuchać. Za 230 pln przód + 300 waciszy na suba - chętnie wysłucham propozycji konkurencji o takich parametrach i takiej fajnej grze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie mozliwe... Po co Ci zatem tak ambitna stopka? Mogles smialo brac eyebirda, diore/ame czy missiona... I nie napisalem ze jest kiepski ale jestem przeciwny aby znów bic pochwały dla kolejnego budzetowego klocka który w chwile urosnie do miana hi-endu, to ostatnio jest tu bardzo popularne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię tylko że nie jest to piec który można wsadzić do jednego worka z masą szrotu, która się w jego cenie sprzedaje.

 

nie urośnie do miana hi-endu, bo jest ich za mało na polskim rynku i nawet zainteresowanym testami osobom byłoby ciężko takowy piec nabyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...