Skocz do zawartości

Zmiana suba


PopaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Zastanawiam się nad zmianą suba. S10 daje radę, ale nie jestem do końca zadowolony z miękkości basu. Sprzęt jaki mam w podpisie. Generalnie chodzi mi o bardziej miękki bas. Słucham przeważnie HH, ale czasem i coś szybkiego poleci typu BD. Myślałem żeby po prostu kupić M10, bo bas z tego głośnika powinien byś zdecydowanie miększy i mógłbym wykorzystać istniejącą skrzynkę jako, że litraż do tych głośników jest identyczny. Ale wszelkie propozycje mile widziane. Jeśli nie M10 to co? Proszę o propozycje nowych subów w cenach do 500zł (cena już ze skrzynką) z mocą do 300W no i raczej 25cm, choć jeśli będzie coś sensownego w 30-stkach to może też się skuszę.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czy dobrze przeczytałeś treść topika? 400W to nie 300W![/quot

 

masz napisane "do 300W" jak byk!

 

[ Dodano: 2008-10-21' date=' 11:27[/i'] ]

Cześć.

 

Zastanawiam się nad zmianą suba. S10 daje radę' date=' ale nie jestem do końca zadowolony z miękkości basu. Sprzęt jaki mam w podpisie. Generalnie chodzi mi o bardziej miękki bas. Słucham przeważnie HH, ale czasem i coś szybkiego poleci typu BD. Myślałem żeby po prostu kupić M10, bo bas z tego głośnika powinien byś zdecydowanie miększy i mógłbym wykorzystać istniejącą skrzynkę jako, że litraż do tych głośników jest identyczny. Ale wszelkie propozycje mile widziane. Jeśli nie M10 to co? Proszę o propozycje nowych subów w cenach do 500zł (cena już ze skrzynką) [b']z mocą do 300W [/b]no i raczej 25cm, choć jeśli będzie coś sensownego w 30-stkach to może też się skuszę.

 

Pzdr.

 

ten lanzar ma co prawda 30 cm... i 275 W. w RMS

jakosciowo PB podobno lepszy za to Lanzar Glosniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o SR to bardzo chętnie jak ktoś mi dołoży kilka setek Poza tym do 12" musiałbym zmienić budę więc jak już to wybrałbym 10", bo jakoś bym moją budę większą ilością materiału wytłumił żeby zmniejszyć nieco litraż i tyle, ale to i tak za drogo cholewcia :P Kurcze, jak narazie to pozostaje M10 chyba :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem Przy okazji zadzwonię do Tomka i z nim pogadam :/ Tylko nie wiem co zrobić z pudłem, bo mam tak poprowadzone przewody tylko pod głośnik jednocewkowy czyli brakuje mi drugiego przewodu :P Muszę troszkę poczytać o podłączeniu suba dwucewkowego pod piec w mostku :/ Jeśli wyhaczę SR10D poniżej 450zł, a swojego S10 sprzedam za 200zł to może się skuszę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...