Skocz do zawartości

Audio System X-ion 12 2x4


ulis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zaczynam od budowy pierwszego w swoim życiu pudła. Czy pomógłby mi ktoś wyliczyć skrzynię pod Audio System X-ion 12 2x4. Z tego co czytałem i szukałem to niewiele jest danych nawet na stronie producenta. Próbowałem w BASBOX6 ale dziwne rzeczy mi wychodzą. Chciałbym żeby była nie za bardzo skomplikowana ale podobno w BF zagra najlepiej.

 

Zastanawiam się jeszcze jak podłączyć te dwie cewki. Czy opcja nr 3 jest odpowiednia?

post-5586-0-98030500-1338534588_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz wzmacniacz, ale najefektywniejszą opcją będzie zapięcie go w 2r, bo podejrzewam, że nikt nie kupuje tego suba do sq i nie zapina na 8r, poszukaj o połączeniach szeregowych i równoległych :)

Widywałem go w BRkach po 48L i 60L, niestety nic więcej nie wiem.

Ale prosta sprawa, można zacząć od tych 35hz i słuchać czy pasi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz wzmacniacz, ale najefektywniejszą opcją będzie zapięcie go w 2r, bo podejrzewam, że nikt nie kupuje tego suba do sq i nie zapina na 8r, poszukaj o połączeniach szeregowych i równoległych :)

Widywałem go w BRkach po 48L i 60L, niestety nic więcej nie wiem.

Ale prosta sprawa, można zacząć od tych 35hz i słuchać czy pasi ...

 

A no to dobrze mi wyszło: 48,8. Czy w BR pochylona tylna ścianka coś zmieni? Chwilowo tylko do delikatnego rozruszania posłuży EA2150 ale w niedługim czasie szukał będę czegoś pożądniejszego. Myślę o czymś takim Emphaser Em Phaser EA1600D EA 1600 D (2369942011) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.Tylko ta cena:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...