Skocz do zawartości

Rockford Fanatics' Meeting II


Rekomendowane odpowiedzi

Informacja dla wszystkich posiadaczy sprzętów Rockforda. Już po raz drugi podczas eventu Auto Moto Show w Skaryszewie odbędzie się ogólnoeuropejski zlot fanatyków marki Rockford Fosgate. Do Skaryszewa przybędą fani z Beglii i Włoch. Mam nadzieję, że Polska ekipa również dopisze.

Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się marką by sami ocenili auta Europejskiego Teamu Rocforda. To jedyna okazja w Polsce by zobaczyć jak robi się dzisiaj auta w Europie.

Dla osób, które już posiadają sprzęt Rockforda (tu podkreślę - że nie ma znaczenia jaki produkt) będzie możliwość wystartowania w Rockford Fanatics' Challange. Zasady tego turnieju załączam w pliku niestety w wersji angielskiej. Tak na szybko turniej polega na:

Pomiarze RTA

Pomiarze SPL + częstotliwości picku

Ocenie istalacji

 

Trzy najlepsze projekty otrzymuja puchary oraz nagrody od marki Rockford Fosgate.

 

Poza tym osoby, które jeszcze cały czas nie mają sprzętu Rockforda mogą zarejestrować się do loterii, w której rozlosowane zostaną trzy produkty RFa: Wygraj produkty Rockford Fosgate

 

RF Team Poland do boju - by nam wszystkie puchary nie wyjechały za granicę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam kabel glosnikowy rf to tem moge startowac?

 

No jak mi zdejmiesz próg i pokarzesz logo RFa na kablu to możesz :wink: . W konkursie, powinni generalnie startować wszyscy, którzy są w jakiś sposób związani z marką Rockford Fosgate. Jeśli ktoś docenia tą markę i jej wkład w dzisiejszy obraz branży CA to nawet jeśli to się objawia posiadaniem kabla i wlepy na aucie to jest ok. Kto będzie chciał wystartować to będzie musiał z ręką na "Biblii Braterstwa" i przy włączonej kamerze powiedzieć, że jest Fanatykiem Rockforda :hyhy: - potem będziemy puszczać na YouTubie :rotfl:

W załączniku plakat imprezy

 

RFFMII

post-2340-0-43615900-1338427913_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RFFMII się odbył i w sumie mieliśmy w Skaryszewie 8 aut RFowskich. Z tego aż 5 z Belgii, więc polscy fanatycy niestety nie dopisali. Normcar miał auta w przebudowie, Audiomania i PT byli zabukowani na jakiejś innej imprezie w Łodzi, a nowy projekt, który miał wyjechać z poznańskiej stajni Democara niestety spalił na panewce :zalamany:

Jedyny polski akcent to Misiek, który generalnie pozamiatał wszystkich, więc można by rzec uratował honor. Jeszcze raz gratki dla Ciebie Tadybear :) i dawaj znać jak tam główna nagroda w RFFC się spisuje - pochwal się co dostałeś :super: - sam używam takie same i wiem, że efekt jest powalający.

Od razu zapowiadam, że za rok zlot fanatyków RFa na pewno się odbędzie w zdecydowanie mocniejszym składzie ze strony Europejczyków, których wesprze ekipa ze Szwajcarii i z Włoch :hyhy: - trzeba się więc zarząć zbroić panowie. Nowy regulamin RFFC już zaczyna powstawać i będzie ogłoszony niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Walius Audio który był? też chyba dość wysoko...

No Walius uplasował się tuż za pudłem na 4 miejscu. To oczywiście dobry wynik bo wszyscy grali na wysokim poziomie i wyniki były bardzo zbliżone. Wcześniej pisałem tylko tyle, że żeby nie Misiek to wszystkie puchary wyjechały by do Belgii, a tak to chociaż jeden ten największy został w kraju.

W przyszłym roku Rockford Challange będzie trochę bardziej rozbudowany, a swoje uwagi i propozycje do regulaminu wniosą także Belgowie, Włosi i Szwajcarzy. Regulamin powinien pojawić się jeszcze w tym roku.

 

z tego co mi wiadomo to za miesiąc ma byc skonczony :)

no oby tak się stało bo naprawdę szkoda by było tych wszystkich przygotowań, czasu i pieniędzy Michała. Czekam więc na chwilę, w której ktoś trochę zamiesza w starych szeregach po widzę, że generalnie jak nie ma nowej konkurencji to wszyscy siadają na laurach :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam sie!!! :wsciekly: ja co roku cos poprawiam :cisza::wink:

No coś tak, ale jak tak się cofnąć te dwa lata do tyłu to wtedy się mówiło, że z imprezy na imprezę wyniki szły w górę, a teraz tak jak piszesz z roku na rok - i to też nie u wszystkich więc to i tak się chwali, że jeszcze coś ktoś dzióbie. Ja to bym w końcu chciał zobaczyć chociaż jedno auto PL na mistrzostwach świata, które zajeło by podium - To by było coś :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...