Skocz do zawartości

Jaki kabel sygnałowy?? - awaria eagle MC60


inco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupiłem kabel RCA MC60 ale jest on uszkodzony, prawdopodobnie popękana żyła sterująca ( nie wiem jakim cudem )

 

Potrzebuje kupić kabel podobnej jakości - co wybrać?? Prosił bym o pomoc, bo goni mnie czas, auto nie złożone do sezonu przez głupi kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi chodzi o żyłę z jednego kanału niestety :( więc szukam nowego kabla. Mam do dostania za 100 zł mc60 nówki nieodpakowane jeszcze, leżakujące rok.

 

REMOTEM bym się chłopaki nie przejmował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MC50 też tak jest,leżały pod wykładziną, pograły 2 dni nikt tego nie ruszał i nagle przestało i żeby było śmieszniej w drugim też nie działa, kable nówki.

Przeciągnąłem normalny głośnikowy i po sprawie.

 

Edit.

Pisaliśmy w tym samym czasie ;]

 

A próbowałeś skrócić go po 5cm z każdej strony i zalutować na nowo ??

Może gdzieś na zgięciu/łączeniu poszedł?? Swoją drogą żyłki cieniutkie są w nich, bynajmniej w moim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jak cholera, fakt miałem używkę - ale z zewnątrz kabel nie naruszony. Skróciłęm go specjalnie po centymetrze z 5,5 m do 4 i nic;/ czerwona żyła ok, biała lipa;/ Nie wiem sam czy brać po raz kolejny mc60 - przeraża mnie ten kabel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogadaj np. z Raadkiem wiem ze robil fajne IC na drucie DLS Ultimate z dobrymi wtykami i mniej wiecej w tej kwocie 100 PLN (+- 20 PLN) zresztą zalezy jaka dlugosc itd. (musialbys pogadac z Raadkiem) a drut DLS'a jest bardzo konkretny. W obecnej chwili i przy takich mozliwosciach wogle nie patrzylbym chyba teraz na gotowe druty, tylko zrobilbym konkretna dlugosc na tym DLS + dobre wtyki (np. inaczej brandowane stare "nakamichi" :wink:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam o te mc60 dlatego, że leżą i mogę je mieć od zaraz. Nie mam za dużych przygód z kablami stąd też pytanie czy te eagle tak mają czy po prostu miałem pecha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem MC70 i 90 i to samo, tak więc odpuścilbym sobie eagla w aucie, zresztą to domówka, nieprzystosowana do wilgoci.

 

Kable weź od Raadka - bo je ma sprawdzone przez wielu zadowolonych użytkowników, lub kup AIV Colorado, to też dobry kabel i nic się z nim nie dzieje - tego męczę ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w zasadzie mnie uświadomiłeś, bo nie byłem świadom tych faktów. W takim razie zagadam do Radka, ew poszukam czegoś na alledrogo. Fajnie jak by ktoś ze śląska coś miał. Bo u mnie w tej chwili najważniejszy jest czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili najważniejszy jest czas.

 

Pośpiech złym jest doradcą, a kupno z alledrogo wyjdzie tak samo jak zamówienie ich na forum :) do tego możesz kupić znów jakiegoś hicior i za moment będziesz płakał że dudnią woofery, albo śniedzieje wtyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup coś z Phoncara, AIV, nawet te czerwone sinuslivy za 50zł z wysyłką i GWARANTUJE CI ZE NIE USŁYSZYSZ RÓZNICY...

 

Na allegro rockfordy http://allegro.pl/rockford-rfc-5-przewod-sygna-rca-5m-audiopower-i2378633675.html

Hifonicsy Hf5 http://allegro.pl/hifonics-przewod-rca-hf5-rca-5m-hit-audiopower-i2378093369.html

 

ITD co kupisz nie bedzie rÓznicy... a jak ktoś chce sie kłucić niech podłączy takie sygnałÓwki a super hajendy w aucie gdzie jest mikrofon na pokładzie i niech wyłapie rÓznice... juz tak robilismy z chlopakami i co ? Jeden grzyb i to samo...

 

a dodam ze jesli chodzi Ci tez o wytrzymałosc kabla to kazdy z wymienionych widzialem dotykałem i nie ma zastrzezen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...