Skocz do zawartości

PEIYING BASIC PY-1K110AB vs PEIYING 1K76D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, szukam opini o 1K110AB, wczesniej miałem 1k76d i tak się zastanawiam czy się różnią czymś.. budzet słaby i mialem w planach kupic znowu 1k76d ale wypatrzylem na allegro nową serie czy moze miec on 1000w na tym jednym omie? bo ta seria ladniej wyglada a jesli to praktycznie to samo to mozna by sprobowac nowej, sub to kicker sb l7 15", pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spieszmy się kochać kickery, tak szybko padają pod wzmakami bez kontroli...

 

w pelni sie zgodze!!

Nie wiem co toba kieruje w wyborze tego pizdzinga do tego suba! mialem S15L7 i to nie zabawka a zasilanie z takiego piecyka to juz totalna profanacja sprzetu klasy i marki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kicker z 1k76d grał ok 2 lata i nic mi nie padło jakoś, czaszunia słuchales w ogóle te wzmacniacze? miałeś je w ręku? jeśli nie to się nie odzywaj w ogóle. w wielkiej bmce robiło mi sodome a teraz przesiadłem się na polo 6n2 więc i tak sieka ostra będzie a po zawodach nie bd jezdzil więc na moje wymagania wystarczy pidzing. pytam o wzmacniacze jak wypadają między sobą, co mną kieruje? oczywiście budzet, a co ma głośnik się kurzyć to niech chociaż pogra na pidzingu za 400zl a będzie zle to sie z czasem wymieni jak kasa bedzie.. czy macie lepsze propozycje za 400zl? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kicker z 1k76d grał ok 2 lata i nic mi nie padło jakoś, czaszunia słuchales w ogóle te wzmacniacze? miałeś je w ręku? jeśli nie to się nie odzywaj w ogóle. w wielkiej bmce robiło mi sodome a teraz przesiadłem się na polo 6n2 więc i tak sieka ostra będzie a po zawodach nie bd jezdzil więc na moje wymagania wystarczy pidzing. pytam o wzmacniacze jak wypadają między sobą, co mną kieruje? oczywiście budzet, a co ma głośnik się kurzyć to niech chociaż pogra na pidzingu za 400zl a będzie zle to sie z czasem wymieni jak kasa bedzie.. czy macie lepsze propozycje za 400zl? :)

 

Przepraszam unioslem sie nadwyraz zwracam honor.Co do wzmacniacza to mialem go na testy kiedys i to wlasnie z tym subem. Nie chce sie bardziej wybijac ale nie nazwalbym jakims zgraniem co robi ten piec z tym subem.Mocy ma faktycznie sporo do 1 ohma i potrafi robic zamieszania.Jesli tylko na tym ma polegac dzialanie 15L7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...