Skocz do zawartości

Fura do 10 tyś ?


marcin-real
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem, czy się zakończyła, czy nie, zwyczajnie proszę, abyście offtopic przenieśli do topicu offtopic. Założenie w temacie było, że ma być benzyna lub benzyna + lpg, a Ty tu z dieslem wyskakujesz, że masz 8 czy 9 do setki, mało mnie to interesuje, Marcina zapewne też. (bez problemu obu bym objechał, ale to nie takie wtrącenie, nie na temat).

 

Po analizie tematu, moja pani stwierdziła, że ibiza 2FL będzie odpowiednia. Teraz tylko pozostaje znaleźć coś ciekawego i wybrać.

 

I co z tego ze napisalem cos o dieslu i zrobilem OT nigdy siedzac przy piwie nie zmieniles tematu , zawsze kurczzowo sie trzymasz jednego ? Zwykla rozmowa dyskusja wiec chyba nie potrzebne sa zlosliwosci z twojej strony ? I nie pisz z pogarda ze scigamy sie po miescie bo ty swoim oplem 3.2litra oczywiscie tylko na torze przekraczasz predkosc i po to go kupiles ? Ja wole na pustej 3pasmowej drodze bez pieszych poscigac sie niz wyprzedzac na trzeciego i swirowac po centrum i gwarantuje ze nie jezdze bezmyslnie mimo ze czasami lubie sie sprawdzic z pod swiatel o taka rozrywka wracajac do domu

 

 

Poprostu odpusc sobie czepialstwo bo jest to zbedne i to wlasnie takie uwagi irytuja ludzi i zaczynaja zupelnie bezsensowna zlosliwa dyskusje.

mimo wszystko pozdrawiam i milego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może nie będzie tak źle, zrobię za jakiś czas pierwsze podejście. Z tego co widziałem na zdjęciach hehepacka czy pavliqa to drzwi są bardzo podobne jak w Golfie 4, z taką tylko różnicą, że blachę zamykającą ten jeden wielki otwór technologiczny, która w VW jest oryginalnie trzeba sobie samemu dokroić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uma summarum trafiła mi się Audi A3 z rodziny, katorga pod względem CA, ale do odważnych świat należy

heh, z tym audi z rodziny, to bardzo fajna opcja. Niestety, u mnie nikt nie ma niczego ciekawego do sprzedania. Poza tym, audi się średnio podoba, tak więc ja tam się wolę dostosować do wymagań pani, niż potem wysłuchiwać lamentów, że torebki pod auto nie ma albo butów :P

 

I nie pisz z pogarda ze scigamy sie po miescie bo ty swoim oplem 3.2litra oczywiscie tylko na torze przekraczasz predkosc i po to go kupiles ?

 

na tor mam inne auto :), a ścigam się po zamkniętym placu w pracy. 700 metrów prostej drogi wystarcza, aby się wyszaleć :) nie muszę upalać na mieście pod biedronką czy lidlem.

Poprostu odpusc sobie czepialstwo bo jest to zbedne i to wlasnie takie uwagi irytuja ludzi i zaczynaja zupelnie bezsensowna zlosliwa dyskusje.

taki już jestem kolego. Pieniaczom zwykle podnosi się ciśnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tor mam inne auto

A czym na na jakim torze jezdzisz bo bywam na track day ?

 

 

Pieniaczom zwykle podnosi się ciśnienie.

 

Kwestia definicji tego slowa , dla mnie pieniacz rozpoczyna awanture i pieniaczem nie jest kazdy kto rozmawia nie na temat.

 

 

nie muszę upalać na mieście pod biedronką czy lidlem.

 

No widzisz nie kazdy ma prywatna prosta czasami wystarczy prosta droga i rozsadek , wpisz sobie w google Nowe Zawady Poznan i zobacz taka ladna prosta 1,5 km z trzema pasami a w nocy pojawia sie tam dwa trzy samochody na moze 4minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytalem, ze tylko benzynka interesuje Marcina i ze dlatego na pewno nie bedzie klotni to.. Wzialem sie za czytanie :lol: Ja bym tak obu Wam doradzil Mazde 323 F BJ :) Po lifcie sa calkiem ladne, sa 2.0 L Sportive/Protege 5 :D Nie sa za duze i latwe do gazowania.. Drzwi spokojnie do ogarniecia :) Sam na taka polowalem, ale kupilem wszyscy wiedza ca :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już ktoś wcześniej polecał ale powtórzę :wink: Nissan Almera N16 1.5 benzynka :ok: Osiągi bez rewelacji i nie wiem jak z jej zagazowaniem, wiem że u mnie w rodzinie jeździ taka z 2001 roku (salon Polska) i jeszcze nigdy nie zawiodła - żadnej poważnej usterki poza zwykłymi naprawami eksploatacyjnymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do brawo I to ja bym go nie brał, kolega dostał od ojca takiego. salonówka polska nie wiem jaki rocznik chyba nawet nie bity ale to był straszny zgniłek, podłoga była tak zgnila ze nogi wpadały, progi były dziurawe nawet dziury w drzwiach. Oddał go na złom jak zarznąl skrzynie. Ja na Twoim miejscu brał bym coś z ocynkiem, jakiegoś francuza np 206, moja mama jeździła takową i nie narzekałą nie przypominam żeby tam sie cokolwiek popsuło, chyba tylko amortyzator przedni od wjezdzania na krawezniki ale przebieg byl nieduzy cos kolo 90k a co sie pozniej sypie to juz nie wiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do brawo I to ja bym go nie brał

salonówka polska

Ja na Twoim miejscu brał bym coś z ocynkiem

 

Czytaj kolego posty wcześniej :) Gniły tylko polskie slonówki,a od 98r. wchodził we wszystkie ocynk :)

Ale skoro nadaj masz mniemanie na temat gnicia tego auta to pokaż mi końcówke serii tego modelu z dobrym wyposażeniem gdzie leci podłoga :)

Bo chyba kolega nie szuka auta z przełomu rocznika 95-97 :) A czegoś w miare dobrego/"młodego" co posłuży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniły tylko polskie slonówki,a od 98r. wchodził we wszystkie ocynk

 

a być może, ogólnie jak wspominam ten samochód to było to nieszczęście na kółkach ale pewnie z racji katowania, wiem że miał tam gaz i coś koło 90koni? podobno palił tego gazu 16 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mogę ci z czystym sumieniem polecić mazde 323f III, moja pani taką posiada. Wizualnie przyjemne dla oka w środku okazuje się być większe niż powinno (hitem jest przesuwana kanapa, albo masz więcej miejsca na nogi lub na pakunki). Silnik 1.3 myślę ze za słaby najlepszy 1.5- 88KM, spalanie w normie średnio ok 7.5l. Myślę, że bogate wyposażenie jak na takie auto. W rankingach nieawaryjności występuje wysoko. Rdza nie wychodzi (zapewne jak się trafi, bo generalnie w magazynach piszą, że rdzewieje) 10tys powinno ci starczyć na przyzwoity model przed liftem, poliftowe trochę droższe.

Co do gazu to osobiście się nie spotkałem ale na allegro parę jest na gaz więc chyba nieźle go znosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...