Skocz do zawartości

AUTO MOTO SHOW SKARYSZEK - 1-3 czerwca


Rekomendowane odpowiedzi

A kto rozpykał Belgów w Rockford Challenge ?? :D Było miodzio jeszcze tak wyluzowany dawno nie byłem no i 149,3 z mojej kombi krowy :D

 

No Misiek żeby nie Ty to w tym roku Team RF Poland to by się nie popisał. Obroniłeś honor narodu :wink: - i to jeszcze w pięknym stylu bo na pierwszym miejscu nawet przed siejącą postrach Astrą Jeffrey'a. No teraz przed nami kolejne wyzwania - Belgom zarzuciłem gwoździa i już się odgrażali, że za rok nie dadzą nam żadnych szans. A na domiar tego wszystkiego dostałem już potwierdzenie od Teamu Tano RF Szwajcaria i Teamu Fabrizio RF Włochy, że przyjadą nas pozamiatać za rok. RFFM III zapowiada się więc bardzo ciekawie :hyhy: . Jeszcze raz gratki dla Ciebie tym bardziej, że ostatecznie byłeś jedynym zawodnikiem z Poznania na zawodach (tu szpila dla tych, którzy rezerwują hotele, a potem bez słowa informacji nie przyjeżdżają do zabukowanego pokoju - wtajemniczeni wiedzą o kim mowa)

 

Teraz na szybko dwa słowa - ZAJEBISTA IMPREZA. :super:

Po raz kolejny potwierdziło się, że w Skaryszew to najgrubsza impra w PL jeśli chodzi o dBDRA i całą otoczkę wokół tego. Ja przynajmniej bawiłem się fajnie choć jak zwykle miałem dużo na głowie i nie miałem czasu skorzystać z większości atrakcji jakie zapodał nam Prezes Staniszewski. Dobrze, że przyjechałem w piątek bo można było jeszcze nie na służbie pobalować z kolegami z PL i całym Teamem RFa. Sobota jak zwykle w wydaniu latowym - może zbyt bardzo bo potem w niedzielę, trzeba było gonić strasznie z czasem. Gwóźdź programu dB Drunk Racing - zabawa dobrze już znana na zachodzie, a w PL ożywiona przez Miśka, który zasmakował tematu za zachodnią granicą. Towarzycho tak zintegrowane jak podczas tego wieczoru nie było już od dawien dawna. "Naczelnym Gałkokrętem i Obchlejuchem" został Rekoś Audio :ok: (na którego zresztą postawiłem małą sumę w finałowej czterorundowej wojnie drunk raceowej z Darkiem HF Team - emocje normalnie jak na jakimś meczu piłki :] )

Co do niedzieli to jak zwykle w Skaryszewie tłum niesamowity. W tym roku teren był zdecydowanie większy niż rok temu, a i tak było ciasno. U nas na stanowisku był straszny młyn od 12:00. Co do samych zawodów liczba zawodników nie zachwyciła - 21 aut w dBDR (jak na taką imprezę to niewiele) Widać generalnie, że tendencja jest malejąca i jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba się mocno zastanowić, nad dalszymi zawodami i formą w jakiej będą przeprowadzane.

Gratki dla Sylwka za nowy rekord PL w Super Street 3-4 :ok: - pomalutku ale do przodu. Szersza relacja już wkrótce u nas na stronce www.dbdrag.pl, a tym czasem gratuluje wszystkim zwycięzcom, którzy zgarnęli kasiorę i pucharki.

 

Zipek - mam twoją kaskę za dBTC - kiedy przyjeżdżasz? Chyba, że mam potraktować jako abonament na następne zawody :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee Michał dwie sprawy dB drunk racing to moj wymysl elementami podpatrzobymi w DE także tego nie zna Europa. Po drugie nie wspomniałeś, że Rekoś też zgarnął nagrodę finansową w drunk racingu oprócz moźliwości picia co rundę. Mam pomysł jak jeszcze drunk racing dopracować ale nawet koledzy z Belgii byli zachwyceni :)

 

Jeszcze jedno wydaje mi się, że w Street B też walnąłem nowy rekord polskii wg nowych zasad??

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpile to ja moge sobie sam wbić co najwyżej bo ominęła mnie jedna z lepszych imprezek tego sezonu, niestety nadzwyczajne obowiązki w pracy, które pojawiły się w piątek popołudniu i do soboty wieczór mieliśmy jeszcze nadzieję na przyjazd ale nic z tego nie wyszło, plany nie takie jakie miały byc i trudno się mówi, że nie odbukowaliśmy pokoju to "SORRY" panowała tzw kur..ca i nikt nie pomyślał.

 

A tak ogólnie jak tak dalej pójdzie z miejscami zawodów w kalendarzu to trzeba będzie zamieszkać na południu Polski, Północ, Centrum, Zachód-nic.

Trzeba ruszyć tym zachodnim interesem!

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie zamieszkać na południu Polski, Północ, Centrum, Zachód-nic.

No zawody generalnie są tam gdzie są chętni na zawody. Tu mowa nie tylko o zawodnikach, ale też organizatora i firmach lokalnych, którym zależy na promocji w tym zakresie. Najwięcej tego jest oczywiście na dole bo i tak są zawodnicy, którzy jeżdżą na wszystkie turnieje - niezależnie od tego czy są u nich, czy nad morzem. Skaryszew to nasza złote miejsce więc na Wschodzie mamy już najgrubszą imprezę i nic tu więcej nie trzeba. Nie czepiał bym się też do Centrum bo tam dB Max robi co się da by ogarnąć co najmniej ze dwa spotkania w ciągu sezonu. Być może i Warszawa się w końcu ogarnie i reaktywuje Men's Day. Zostaje więc tylko Północ i Zachów. I tu trzeba więc powalczyć i znaleźć dobrych partnerów do współpracy.

 

Podaje linki do wyników:

dBDR - http://www.termpro.com/asp/officialevent.asp?EventID=12615&Method=1001

BR - http://www.termpro.com/asp/officialevent.asp?EventID=12615&Method=1002

 

Wyniki dBTC:

Tuning Zone:

1.Martin Audio - 381pkt

2.ZIP Team Barbus - 380,4pkt

3.Froger - 378,2pkt.

4.Clerck (Belgia) - 355,5pkt.

5.Bermuda - 349,2pkt.

6.Bams - 342,5pkt.

7.Xamo (Belgia) - 326,6pkt.

8.DJ - 326,6pkt.

9.Jacej GND Team - 287,3pkt.

 

Drag Zone

1.Duyck Jeffrey (Belgia) - 379,4pkt.

2.Walius Audio - 375,8pkt.

3.Darek Hifonics Team - 366,7pkt.

4.Cee Jey (Belgia) - 352,4pkt.

5.Misiek Democar.pl - 331,5pkt.

6.Sylwek dB Max - 323,3pkt.

 

Jeszcze raz gratki dla zwycięzców i podziękowania dla wszystkich startujących, którzy wspierają swoją obecnością organizację i co ważniejsze tworzą całą atmosferę zawodów. Mam nadzieję, że wszyscy bawili się tak dobrze jak ja. Czekam więc na wasze opinie i ewentualnie propozycje, co uważacie, że można jeszcze zmienić albo wprowadzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Belgowie w drodze powrotnej mieli też przeprawy ze służbą celną :)

Trochę ich przetrzepali, zrobili reklamę RFa w TV :hyhy: , a na koniec chłopaki sobie jeszcze pamiątkowe zdjęcia strzelili ze strażą graniczną :rotfl:

To jest dopiero dobry finish.

Ciekawy jestem, czy ich nie oskarżali o wywożenie polskich skarbów narodowych - tyle tych pucharów mieli upchanych w bagażnikach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...