Skocz do zawartości

Jakimi najlepszymi, fajnymi, ciekawymi "furkami" śmigaliście :)


Kepke_23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ale koleżko jak nie znasz do końca tematu to się nie wypowiadaj to są auta firmowe gdzie pracuję a nie klientów i robol to może z ciebie jest bo ja nie jeżdzę autami klientów klienci jak podstawiają auta to nimi nigdzie nie wyjeżdzam tylko robię to co miałem ugadane z nimi a fotki na których jestem z autami to ani sztuka nie jest autem żadnego klienta bo jak by było to napewno bym nie wrzucił z odsłoniętą rejestracją to po pierwsze a po drugie nie chwalę sie że to moje i klientów aut nie wrzucam na net tylko pokazałem firmowe auta którymi jeżdzę. Ja to bym łapy połamał jakby jakiś mechanik wział moje auto i jeżdził sobie ale jak ktos napisał w polsce to normalka w Anglii niedopuszczalne bo ubezpieczenie jest tylko na właściciela auta i nikt ci nie wyjedzie na drogę bo jakby go złapali to ma przesrane.

 

 

 

 

 

Przeczytaj proszę co napisałeś parę postów wcześniej, rozumiem że zamiast berlingo dostajesz do domu sls'a. Gratuluje pomysłu na życie. A wierzę że polska ułańska fantazja pozwala Ci na rajdy nim po mieście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rzeczy ktorymi ja jezdzilem z fajniejszych :):

audi r8, bmw z4 (340hp), cupra r

 

R8 bardzo bym chciał, Z4 również, ale obydwoma na torze raczej :wink:

 

Cupra r (to nie model, coś jak byś napisał że jeździłeś RS) w sensie... Ibiza, Leon, jaki rok? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przeczytaj proszę co napisałeś parę postów wcześniej, rozumiem że zamiast berlingo dostajesz do domu sls'a. Gratuluje pomysłu na życie. A wierzę że polska ułańska fantazja pozwala Ci na rajdy nim po mieście ;)"

 

Wau wiem co napisałem wcześniej i nigdzie tam nie było ze używam aut klientów ja pracuje w UK nie w Polsce żal ci dupę ściska że mogę używać takich aut z firmy bo wnioskuje że tak. A co to zapierdalan.a po ulicach to tylko rozsądna jazda bo trzeba mieć pokore jak sie wsiada do 500 konnego auta. Poza tym "speed camery" na każdym kroku więc szybka jazda odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przeczytaj proszę co napisałeś parę postów wcześniej, rozumiem że zamiast berlingo dostajesz do domu sls'a. Gratuluje pomysłu na życie. A wierzę że polska ułańska fantazja pozwala Ci na rajdy nim po mieście ;)"

 

Wau wiem co napisałem wcześniej i nigdzie tam nie było ze używam aut klientów ja pracuje w UK nie w Polsce żal ci dupę ściska że mogę używać takich aut z firmy bo wnioskuje że tak. A co to zapierdalan.a po ulicach to tylko rozsądna jazda bo trzeba mieć pokore jak sie wsiada do 500 konnego auta. Poza tym "speed camery" na każdym kroku więc szybka jazda odpada.

 

 

hmm jedyna rzecz której mi może być żal, to to że nie jesteś profesjonalistą. Zrobił byś wątek o tym z jakimi sprzętami pracujesz.. spoko. Jeździsz... słabo bo póki co sam sobie zaprzeczasz.

 

 

A tak dla sprostowania znam miejsca w polsce gdzie praca z podobnymi autami jest na porządku dziennym.. tylko trzeba być naprawdę dobrym żeby dołączyć do tych zespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co mam dołączyć do kogoś skoro sam jestem sobie szefem (kasuje 2-3 razy wiecej za to niż w Polsce) i nie muszę robić ma kogoś jak murzyn skoro bym nie był dobry to bym nie robił aut takich jak Lambo, Ferrari, Bentley itd i nie chce mi sie dyskutować z to a na ten temat bo jak nie masz co napisać jakimi fajnymi firmami jezdziles to nie zaśmiecaj proszę tematu to tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Kiedy zostawiam bentleya (...)

i

Po drugie to taka sama wiocha jak jakiś koleś ogrodnik zrobił sobie zdjęcia w moim sec'u i porsche(...)

 

 

Kepke_23... Przeczytaj ze zrozumieniem powyższy cytat... Nie to że starałbym się komuś przypodobać bo kolegę wau znam tyle co nic ale tu chyba nie za bardzo trafiłeś...

 

Poza tym

(...) nie muszę robić na kogoś jak murzyn(...)

 

Wielu murzynom możesz tylko pozazdrościć... Z resztą z coraz większej ilości dziedzin pozostajemy coraz dalej za nimi...

 

Po drugie

 

(...) skoro bym nie był dobry to bym nie robił aut takich jak Lambo, Ferrari, Bentley (...)

 

myjesz auta? :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie to taka sama wiocha jak jakiś koleś ogrodnik zrobił sobie zdjęcia w moim sec'u i porsche(...)

 

 

Kepke_23... Przeczytaj ze zrozumieniem powyższy cytat... Nie to że starałbym się komuś przypodobać bo kolegę wau znam tyle co nic ale tu chyba nie za bardzo trafiłeś...

 

a co sec to jakiś mega kozak przy lambo czy ferrari, a porsche kompletnie nie robi na mnie już wrażenia sorry

p.s. czytam ze zrozumieniem

 

(...) skoro bym nie był dobry to bym nie robił aut takich jak Lambo, Ferrari, Bentley (...)

 

myjesz auta? :-P

 

no nie da się robić polerki bez odpowiedniego przygotowania auta a mycię jest jednym z procesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...