Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz dobrać do głośnika Lanzar VW104? Jaka skrzynia?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie jak zwykle zadnych informacji.Powiedz gdzie to ma grac w jakim aucie co masz zrobione.

Moce masz podane przez producenta a wiadomym jest piec przekracza zawsze moc suba dla kontroli wiec najlepiej ponad 600 w 4 ohm.

Ale wiara w Kolegow z forum moze przyniesie wiesci.

Szukaj i czytaj forum najlepiej bedziesz skladal informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nówka 600 rms za 230 zł ? Nie wiem czemu, ale gdzies juz widzialem ten głosnik nawet pare razy i z tego co zawsze czytałem to on chyba 300 rms potrzebuje do swojego maxa obciązenia

 

do tego zawieszenie z pianki O_o

 

szukaj cos co ma 300 rms, głosnik wg opinii bardzo przeciętny i w grze i w mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jbl sobie odpusc nic fajnego poza tym ze dobrze wypromowana firma , crunchips tez nie ma zbytnio uznania .

 

W twoim przypadku to nie zaglebiaj sie w temat tylko poprowadz dobrze zasilanie od aku jakims dobrym kablem i szukaj jakiegos pieca co zasili tego suba w tak malym aucie to te 300 jest wystarczajace i to poczujesz i tego sie trzymaj tak jak tobie pisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w tico taki wielki głośnik jak 12'' półka by się z tyłu nie domykała ja mam w tym aucie 8'' i jestem zadowolony

 

Fakt przepraszam zagalopowalem sie (przyzwyczajenie do 12")

 

hmmm nawet jako laik(no moze zbyt doslownie :D), bym tego nie kupil

 

Tez bym nie kupil ale to nie o nas chodzi tylko kolega potrzebuje pomocy to doradzmy pomozmy i nie spierajmy si ekto co i za ile tylko konkret pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak udezaj w 8" np re audio hertz , reszta zostanie na wzmak i kabsztyle , uwierz ze basu tobie wystarczy a jak zaaplikujesz to w BR to zmiecie tico z ulicy :D

 

a tak na serio to sam mam 8 w aucie i w obu konfiguracjach czy to closed czy BR sprawdza sie i odpowiednia jest ilosc basu w BR az nadto bym powiedzial , no zalezy co kto lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...