Skocz do zawartości

mial ktos doczynienia ? CRUNCH GTX -3000D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie , moce znam z reklam zamieszczonych w necie , ale moze ktos tego sluchal , mial doswiadczenie z tym wzmakiem , i powiedzial czy warto

 

 

bo jeszcze jest autotek ale raczej tego nie wezme , i jeszcze Hifonics TSi1500 1,5kW mocy przy 1 Ohm Wroclaw ktorego tez rozwazam ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sluchalem hifona tej serii i tego akurat mono cruncha tez nie... Ale umówmy sie ze ma to słuzyc naparzaniu, czyz nie? Bethoven na tym grac raczej nie bedzie prawda/? Wiec wybrał bym za te kase Cruncha, przynajmniej ma zmierzone 1.5kw, hifon ogolnie tez deczko zawyza moce w swoich nowszychkonstrukcjach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

A ja wam powiem tak.

Zepnięcie tego wzmaka w 1ohm daje taki efekt jak nisko budżetowe Peiyingi. Miałem troszkę słabszą jednostkę to w spieciu w 1ohm to sie załamałem..

W 2omach jeszcze jakoś zagrało, ale satysfakcji miałem mało.

Na 1ohmie to miałem wrażenie zwykłego pierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crunch ,hifonics i jeszcze pare innych tytulow ma jedna wspolna nazwe MAXXSONICS , niewiem czy nie przystac przy analogowych piecach do basu , opinie o cyfrakach cos malo optymistyczne , mniejsza sorki za OT

 

siegajac pamiecia ktos mi podawal mierzone moce , i mial bardzo zblizone z papierkowymi ,ale tlumienie bardzo spadalo cos kolo do 50 w 1ohm (gtx-3000d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym mieć zapas mocy z tąd poszukiwania czegoś mocniejszego.

 

Skąd ja to znam =)

 

Pisałem to już w innym temacie. Ale się powtórzę... może RF-a (RF 1100a2, RF Power 1000.2) , Soundstream-a jakiegoś, Stega? K2.04 najlepiej. Chociaż to droga opcja z klasy AB.

 

Jak by znależć mocną 2kanałówkę z klasą A/B która w mostku 4ohmowym da ci 800-1200wat było by też ciekawym rozwiązaniem..

 

Ja bym właśnie w tym kierunku szedł. Aby mocy i kontroli nie brakło =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rockford T1000.1? na allegro w okolicy mojej jest soundstream rubicon 1002 czy jakoś tak ceni tysiaka.

 

Wiemy o jaki piec Ci chodzi. Pojawia się już od jakiegoś czasu. Na strefie w giełdzie także był jakiś czas temu u pewnego kolegi z Dolnego Śląska :wink: Jak masz niedaleko.. to ugadaj się, jedź i podepnij. Co Ci szkodzi? Wtedy będziesz mądrzejszy.

 

podobno 1KW w 4łom. moce realne? jak z zapotrzebowaniem prądowym?

 

Masz pomiar z amp-a >>Soundstream Rubicon RUB1000-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...