Skocz do zawartości

ARC AUDIO 2075 a napęd wooferów


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja wypowiedź pewnie na wiele się nie zda ale... Znajomy przytaszczył mi kiedyś SE 4200 do posłuchania i od tamtej pory nie chcę nic innego na woofery Cała seria SE to świetne wzmacniacze i 2075 spokojnie da sobie radę z każdym wooferem. Niesamowicie dynamiczne, mocne, dobrze wyposażone, "amerykańskie" granie od Zef'a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka! Wiedziałem, że gdzieś ostatnio na forum natknąłem się na 4200 :) Gdybyś kiedyś , przez jakieś zamroczenie, chciał się pozbyć tego piecyka, to jestem chętny na przygarnięcie takiego potworka ;)

 

spoko jak mi sie znudzi i bede mial za duzo kasy (na tru tech) to dam znac...... ale to chyba nie prędko nastąpi :P (bo jeszcze sporo do ogarniecia mam a i wogle nie mam sekcji subbasowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz go za uczciwe pieniadze to nie zastanawiaj sie tylko kupuj... :wink:

 

Cena jest może i dobra ale troszkę za duża na mnie bo 1500 PLN ale po tym co wyczytałem na hamerykańskich forach to bardzo mnie kusi żeby go dorwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tru w Billetach czy stare, "miedzane" ? Akurat tych nie miałem, okazji słuchać, ale z tego co wyczytałem ( tak wiem ... ) , to przeskoku między ARC SE a TRU Billet nie ma ....

Billety ale najchetniej z serii S, nie wiem czy nie ma bo tez nie sluchalem no ale ten jest na tyle "fajny" ze szybko sie go nie pozbęde :D

Cena jest może i dobra ale troszkę za duża na mnie bo 1500 PLN ale po tym co wyczytałem na hamerykańskich forach to bardzo mnie kusi żeby go dorwać.

 

no co tu duzo gadac, jak nie smarujesz to nie jedziesz (ekhmmm w sensie jak nie spróbujesz to nie poczujesz - czy jak to sie mowi :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tru w Billetach czy stare, "miedzane" ? Akurat tych nie miałem, okazji słuchać, ale z tego co wyczytałem ( tak wiem ... ) , to przeskoku między ARC SE a TRU Billet nie ma ....

o ile Billetów nie było mi dane słuchać ,to mam porownanie Arc Se do Tru Technology Copper i stwierdzam że przeskok jest :wink: nie tylko cenowy(oczywiście jest to moje zdanie i nie każdy musi się z tym zgodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek o Xtancie 2200ix też tak mówiłeś :wink:

wiesz dlaczego go zmienilem wiec po co taki komentarz? Gdybym spał na kasie to bym się go nie pozbył - bo mozliwe ze niedlugo bedzie jakis II maly samochód (panda czy cus zony - i tam by znalazł miejsce jak nic) Tutaj też nie mówię, że kiedyś go nie zmienie (SE4200) ale poki co mi odpowiada i spełnia moje obecne i przyszle założenia (wizje na instalke)

PS. Są już docelowe zwrotki i strojenie?

będą nieprędko..... na razie musze wyjść na prostą i nie będę ich robił poki instalacja będzie zrobiona docelowo. Teraz mam mozliwosc aktywki wiec niech sobie popierdują....

o ile Billetów nie było mi dane słuchać ,to mam porownanie Arc Se do Tru Technology Copper i stwierdzam że przeskok jest :wink: nie tylko cenowy(oczywiście jest to moje zdanie i nie każdy musi się z tym zgodzić

no domyslam sie bo miales oba :P poza tym slyszalem ze to troszkę inny charakter grania, obydwa grają nieźle ale z drugiej strony trochę inaczej (ciężko opisać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz dlaczego go zmienilem wiec po co taki komentarz?

 

Szkoda że nie zdążyłeś porównac Arc'a do Xtanta na swoich poprzednich klockach. Można by było wtedy pociągnąć ta dyskusje dalej i wyciągnąć z niej różnice miedzy nimi :) Porównywanie rożnych piecy na różnych głośnikach nie odzwierciedli całej prawdy.

 

Mimo wszystko możesz skrobnąć co nie co :)

 

PS. Nie odbieraj mojego poprzedniego wpisu jako uszczypliwość :) ważne że idziesz do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko chcialem miec dobra 4 kanalowke wiem ze xtant ma taka ale tez wiem ze wg. mnie 2200ix gra lepiej bo mialem oba no moze nie 604 ale 603. wiec nie chcialem sie cofac a majac obecnie czasy chcialem z nich skorzystac wiec w tym momencie musialbym miec 2x2200ix + jakies mono a xtant ma tylko z tych analogowych mocniejszy 301a. to juz 3 nie male piece a na to nie mam mijsca w bagaju. wiec tez i dlatego taka zmiana. spokojnie mi sie nie spieszy chce to zrobic teraz od poczatku w calosci dobrze. juz troche rzeczy mam odlozone wlacznie z kablami ktore kiedys kupilem i dalej leza. jesli wiem ze czyms sie nie wyrobie to nawet nie chce zaczynac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przypadkiem ktoś testował/słuchał GZ Reference4?

 

Miałem to samo zapytanie, i słuchał ich dość długo Tomek Załęski, rozmawialiśmy na ich temat w Berlinie

 

Mocne granie i dynamiczne z dużą ilością powietrza, ale profil podobny do DLS/Gienesis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile Billetów nie było mi dane słuchać ,to mam porownanie Arc Se do Tru Technology Copper i stwierdzam że przeskok jest :wink:

 

Bo copper'y to najwyższa linia z dotychczas wyprodukowanych. Mieli wznowić ich produkcję ale czy z taką samą technologią to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek (disaster) jak szaleć to szaleć też mi od pewnego czasu (a przyznam szczerze, że był czas gdy chciałem nabyć jak fruwał po ebayu ale ostałem przy zappach)mam na myśli TT ale mam dla Ciebie nowe propozycje (szlaki do przetarcia) .

Tru na dół i to http://milbert.com/bam (wydaje mi się, że ktos ze strefy miał z tym do ...słuchania) .

Przyznaję, że żadnego z nich nie słuchałem ale jak często się okazuje mam tego ...czuja :rotfl: .

 

Póki co na razie wciąż kulam na furę jak ukulam to ...czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...