Skocz do zawartości

Dobra polska wódka


rj.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dla tych co nie próbowali to polecam Absolut, czysta jak i cytryna super wódka, troche wiecej niz 35 bo ok 40 ale naprawde warto! polecam na smaka.

jezdzilem troche w hurtowni alkoholi i co nie co na temat tego co ludzie pija wiem :P najwiecej;

de lux, żubrówka biala, krupnik, ABS, sobieski, wszystkie lubelskie(dobrze opanowaly rynek) i inne znane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio z kolegą trafiła nam się "lewa" wyborowa,taka jeb... paląca była że do kieliszka trzeba było wypić szklankę soku by zmienić smak.Ale naszczęście tylko raz tak się zdarzyło,a trochę w życiu jej wypiłem :) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych co nie próbowali to polecam Absolut, czysta jak i cytryna super wódka, troche wiecej niz 35 bo ok 40 ale naprawde warto! polecam na smaka.

 

jak mówisz o tej przelewanej w PL to ja podziękuję, napij się ori w Szwecji, zobaczysz, że to dwie osobne historie niestety ...

 

Z PL smakówek dorzuciłbym jeszcze Lubelskie tak jak ktoś już pisał, oraz nie skreślałbym Soplic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Polecam dla smaku kupic kiedys Belvedera, kupilem w tym roku jakos tak z przypadku na lotnisku, a ze nie lubie alkoholu to jestem wybredny, ale ta wodka mi podeszla bo nie walila jak podpalka do grila (Bols np tak ma).

Jak musze pic ;) to lubie Debowa, Absoluta czystego albo cytrynowego, Luksusowa (mam nadzieje, ze zle czasy dla tej wodki minely), Paderewskiego, Chopina...

Warunek do picia oczywiscie woda zimna i towarzystko... Z dobrym towarzystwem nawet kac jest mniej bolesny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ostatnio podchodzi gorzka zoladkowa na trawie zubrowej - troche ponizej 40 vol, ale wypas - dla niektorych moze byc za slodka - ale idzie bez popitki bez problemu :) Z czystych hmm wyborowa chyba nie zawodzi, biala zubrowka (chociaz tak jak koledzy pisza obizyla ostatnio troche loty ..)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dobrze idzie Wiśnióweczka 50% - mojej produkcji..

Spoko-brak Czeskiego pochodzenia :wink:

W tym roku troszkę bryndza - kiepskie wiśnie miałem w tym roku. Na ciemną porzeczkę się spóźniłem.

 

Porzeczkowa 38% też jest dobra - Lubelska chyba sie nazywa.

Na taką pogode, wieczorny spacerek, 0.2 w jedną kieszeń, 0.2 w drugą kieszeń coco jambo i do przodu :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyborowa Exquisite - niezła wódzia, ale droga, okolicznościowo traktuję tą "kopniętą buteleczkę" jako prezent dla zapraszających mnie solenizantów :) a tak na "dzień powszedni" to Krupnik, Żubrówka ... z exportu to Finlandia :) z kolorowych to Jacek Danielak na tą chwilę w danym przedziale cenowym jest faworytem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...