Skocz do zawartości

Głośnik PEIYING PY 250A10 . Projekt skrzyni


Kaleto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum, pisze z prośbą o stworzenie projektu skrzyni pod głośnik Peiying 250A10 oraz polecenie mi wzmacniacza do niego. Jestem całkowicie ciemny w robieniu skrzyni itp. , dlatego zwracam się z prośbą o podrzucenie jakiegoś schematu skrzyni pod ten glosnik . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego slucham? slucham wszystkiego po troche co do wymogów:w samochodzie potrzeba mi basu, nie jakiegoś porządnego, ale nie obrażę się jeżeli ten głośnik da względny bas: ) wzmacniacz: brak pomysłow moze byc używka xP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zepnij go w 2kanałowego Aliena 2h30r i daj go szeregowo po mostku. Dasz mu jakies 300wat. A jak bedziesz chciał na zawody to zepnij go równolegle w 2ohmy i wycisniesz maxa ze wzmaka. Sam kiedys tak popinałem w małym aucie i wzmak w mostku spokojnie długo pracował w 2ohmy ( w mostku)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm niby peiying to badziewie jak wszyscy sadza, ja takze do marki nie jestem zbytnio przekonany ale w sobote byłem na Majówce z bmw i był typ ktory w e30 touring mial 3 takie glosniczki w closed i szczerze mowiac to bass bardzo głęboki ,ciśnienie straszne lecz brak jakiejkolwiek jakosci :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial 3 takie glosniczki w closed i szczerze mowiac to bass bardzo głęboki ,ciśnienie straszne lecz brak jakiejkolwiek jakosci

dziwne... znajomy gowniarz mial 12" w b-r

i ani to nisko nie gralo ani... no dobra, cisnienie robilo niezle... ale jakosi tez nie bylo :P

 

35l 35hz zupełnie wystarczy.

chyba jedyna opcja

jak sie znudzi to zmienisz na inny glosnik

chociazby STXa za taka sama cene. gra duzo lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, mógłby ktoś jakkolwiek rozrysować mi jak ma to wygladac z wymiarami mw takimi jakie mają być, sam tego nieogarne bo naprawdę lewy jestem w czymś takim; /

kolega mówi zeby pod cos takiego podpinac, Wasza opinia? http://allegro.pl/wzmacniacz-sony-xplod-500w-3-4-xm504z-stan-bdb-i2316325300.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pali i rozkleja się równie wybornie

pali? a to dziwne...

co do rozklejania to... :rolleyes:

 

kolega mówi zeby pod cos takiego podpinac, Wasza opinia? http://allegro.pl/wz...2316325300.html

mialem krotko stycznosc z tym wzmacniaczem

zawsze w naprawie :/

tak wiec bym omijal bo dosc awaryjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak by pozakrywał nazwy lub nie otworzył bagaznika, to pewnie 90% odsluchujacych lykneło by kit ze siedza tam 3 RF'y albo jakies inne markowe suby...

Tutaj sie zgodze wiekszość słuchaczy jak nie widzi co gra to mówi:łał temu to ale gra,otwierasz bagaj a tu pidzingi albo buszmeny i widok takiej miny bezceeny :)

Moja opcja 40 l i 39Hz chyba ze zależy Ci na miejscu w bagaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...