Skocz do zawartości

Dwudrożny system do Civika VI 5D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekara to nie mata tłumiąca i nadaje się na dachy a nie do samochodu. Parokrotnie już to tłumaczyłem, jednak jak grochem o ścianę. Poprawiałem również 2 auta po dekarze - masakra robota której nie życzę największemu wrogowi.

 

Z całym szacunkiem Pawle dla twojej wiedzy bo według mnie jesteś pionierem w CA POLSCE.

 

Moje EX auto zdobyło kilka garnów na zawodach w Pasce. Srebrne Clio, gdzie siedział aluminiowy TYTAN. Lepsza jest dekara od twardych mat APP.

 

 

Bierz Morelki Tempo 6, chwilowo niech grają pod radiem a za jakiś czas kup jakościowy wzmacniacz pod nie i będziesz zadowolony :)

 

Morelki to fajny zestaw...

 

Drzwi Civica to jest dramat. Tylko dobre produkty muszą tam iść! W tym wypadku dekara odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem twardego APP w moim Scorpio i nie zamieniłbym go na żadną dekarę. Sorry ale to pomyłka a nie materiał "tłumiący" Możesz popytać ludzi którzy słuchali starego Fordzika. Włoski sędzia na zawodach po odsłuchu Fordzika zapytał mi się czy wybetonowałem drzwi ...

 

Sorki - ale dekarą nie osiągniesz takiego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek - wiem :D Kiedyś przechodziłem ten etap - nie twierdzę, że nie ... Aczkolwiek od dłuższego czasu odradzam już stosowanie tego materiału, po tym jak musiałem go zrywać z nowej Audi A4. Jedna z "czołowych" firm "wytłumiła" drzwi klientowi tym materiałem do Hi-Endowej instalacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kiedys poszedlem po poradzie i zastosowalem dekarke, o ile na gola blache to no moze jeszcze sie nada to ja cala dekare, ktorej nei dalo sie oderwac zakleilem dynamatem, albo stp albo stingerem bo uzywalem juz prawie wszystkiego co jest powszechnie sprzedawane w PL.

We wrotach tez mam Tac Mat na mnie dziala to placebo mialem prawe drzwi zrobione tac matem, a lewe jeszcze nie i prawe graly lepiej no ale napisze jeszcze raz to byly moje subiektywne odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają być maty to będą maty, poszukam jakichś cenowo adekwatnych do moich możliwości finansowych i morelki na dystansach zastapią seryjne przetworniki, przy okazji zmieniła mi sie jednostka sterująca Eonon i ma rzekomo 4X65 więc zobaczymy jak to sie zgra dopóki nie bede miał a i przyznaje prawde że drzwi w cifie to porażka głównie ze względu na grubość blachy ale cóż taka m.in była idea tego autka, miało być lekkie i zwinne i nikt nie myślał o czymś takim jak porządne audio, ale ja to poprawie w miare możliwości :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auditor RIP 165S

na jakiej podstawie to wybrales?

ceny?

wygladu?

 

przeciez to tak drazni uszy ze masakra :/

to jest zestaw dla ludzi ktorzy bez sluchania ustawiaja wysokie tony na maxa i im to nie przeszkadza... :/

 

 

bierz te morele i zbieraj duzo powazniejsza sume na kolejny zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...